Maciej Stuhr

Maciej Jerzy Stuhr

6,4
73 426 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Stuhr

Bojkotujmy człowieka który zapisał się w historii jako jeden z największych propagandzistów i sojusznik zgniłego moralnie salonu III RP. Maćku jak możesz patrzeć w lustro? Swoją rolą dołożyłeś cegiełkę do wynarodowiania Polaków dokonywanego przez Platformę Obywatelską,. Polska Ci tego nie zapomni, zapiszesz się w karcie historii obok największych zdrajców i wrogów Polski w jednej linii z takimi elementami jak Hitler, Stalin, Tusk, Palikot, Jaruzelski, Dzierżyński, Niesiołowski, Michnik i inni tego typu. Wstyd, Cześć i Chwała Bohaterom którzy walczą dziś o wolną Polskę - zwyciężymy i będziemy mieli wolność zabraną nam po 10 kwietnia 2010 roku kiedy zabito polską inteligencję w Smoleńsku.

mike222

Idź frustracie i zadaj pierwszy cios w zwycięskiej wojnie o Polskę z przed 10 kwietnia. Podpal bożnicę lub napisz na murze cerkwi 'ruskie won" (zachowaj taką ortografię - nie przejmuj się, że błędną. Bezczeszczenie miejsc kultu innych to pewnie wyznacznik twojego patriotyzmu i prawdziwej polskości. A jeżeli odwagi zabraknie, idź do jakiejś firmy z kapitałem niemieckim i oszczyj deskę klozetową. Duch Kaczyńskiego może spojrzy na ciebie bardziej łaskawym okiem. Przez takich jak ty za granica wstyd przyznać się, że jest się Polakiem. Małym, sfrustrowanym, szowinistycznym karzełkiem, żyjącym dawną historią której sam nie znasz i nie rozumiesz a która dzięki tobie podobnych, już nikogo nie interesuje. Szkoda, że ciebie nie można zbojkotować, ale świadomość, że mogę jechać obok ciebie np. autobusem, napawa mnie wstrętem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones