Maeve Quinlan

Maeve Anne Quinlan

6,7
107 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maeve Quinlan
ministerfinansow

Cycki ma świetne trollu

choojniak

Dokładnie (może trolla bym pominęła ;) cycki pierwsza klasa. Ja jestem kobietą i mi się podobają, a Ty, ministerfinansow, facetem i Ciebie odrzucają. Kinda weird. Czy sztuczne, czy nie, jeśli nie mają autostrady pomiędzy są do przyjęcia. Poza tym uważam, że lepsze sztuczne, większe i proporcjonalne niż małe pryszcze.

Schokolade

nie... lepsze naturalny brak niż na siłe porażka deformacji i ogłaszanie światu swoich sztucznych krzywych i zakrzywionych w góre pociech... ona jest pusta jak jej sylikon...
i mowi to kobieta że cycki pierwsza klasa..... hah ten świat schodzi na psy. zaraz na gwałt zacznie sie wołać - sztuka pożądania i spełnienia seksualnego....

x_skateboard

Nic na to nie poradzę, że mi się podobają. Zawartości głowy nie oceniam, tylko stanika, więc nie wiem, co za argument. Jeśli miała małe i przez to kompleksy, to nie widzę w tym nic złego, że sobie je zrobiła. Tak samo jest z krzywymi nosami, odstającymi uszami itd.

ministerfinansow

Jej cycki to chyba najlepszy aspekt tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones