Magda Apanowicz

Magdalena Anna Elżbieta Apanowicz

6,4
475 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magda Apanowicz

Jakiej narodowości jest Magda Apanowicz?
Tak w ogóle to całkiem fajna rola w Kyle XY :)

użytkownik usunięty
crazymanpl

mi też się podoba, jak gra. podobno jest Kanadyjką. tak jest napisane na wikipedii.

dziękuję :) sam już znalazłem o niej trochę informacji i dodałem do filmwebu, czekam tylko na akcetpacje :D pozdrawiam ;)

użytkownik usunięty
crazymanpl

ja jeszcze znalazłam jej profil myspace:

http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=231464 030

;) ;*

Magda jest POLKA ! z tym ze mieszka w Kanadzie z rodzicami..:) wiec mowi takze po polsku :)
calkiem fajnie widziec rodaczke w takim popularnym serialu :)

użytkownik usunięty
CoeurDor

Całkiem fajnie słuchać jej amerykańskiego! ;D Jest taki naturalny ;)

bo od urodzenia mieszka w Kanadzie LOL .. dlatego :P

użytkownik usunięty
CoeurDor

taa wiem... ;D

CoeurDor

a właśnie, że nie do końca... Magda mieszka od urodzenia w Kanadzie i z jej polskim troche kiepsko. nie jest w stanie pisać za dobrze, z mówieniem i rozumieniem trochę lepiej, ale napewno nie można powiedzieć, że mówi po polsku, jej pierwszym językiem jest definytywnie angielski.

jo_asia

No, też mnie to ciekawiło. Fanie, że znowu Polska wbija się w świat.;P Podoba mi się jak gra.;)

użytkownik usunięty
basia_07

śliczna, zakochałem się ! xD kto ma mail do Magdy xD?

napisz do niej na facebooku;p
a co do polaków na świecie, to wszędzie nas pełno. W krajem gdzie będąc zdolnym człowiekiem, praktycznie nie masz szans na wybicie się, nie zostaje nic innego jak wyjazd.

Adder

tfu. myspace. miałem na myśli link podany wyżej.

crazymanpl

http://www.youtube.com/watch?v=Ysh_6woZaww&feature=player_embedded#!
coś tam mówi po polsku :)

crazymanpl

No wiadomo, możnaby przypuszczać, że Rosjanka albo Czeszka, ale one by miały Apanovich albo Apanovic, no i do tego Magda (rzadko inne słowianki mają to imię, a już w ogóle skrót Magda - typowo polski) - od razu wiadomo, że Polka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones