Magdalena GórkaI

Magdalena Bachman

7,2
320 ocen zdjęć
powrót do forum osoby Magdalena Górka

Taka ładna kobieta, a tak pazerna na kasę. Pan Affleck głupio postąpił, że poszedł na ugodę, powinien zignorować tę modę na oskarżenia o molestowanie, i pokazać tej pani środkowy palec.

truegod

Byłeś? Wiesz? Nie sądzę. PS Co ma do tego uroda?

Nana5

Nie był, nie wie, jest idiotą.

PapaFrank_2609

Ponieważ? Ma własne zdanie na temat obecnej 'mody'?

truegod

Uważasz że molestowanie seksualne nie istnieje, i panuje tylko "moda" na oskarżanie?

Jeśli tak, to jesteś idiotą.

PapaFrank_2609

A kto powiedział, że nie istnieje?
Ot, teraz jest wysyp oskarżeń. Im bardziej znana osoba jest oskarżana, tym lepiej. A najlepiej gdy sprawa miała rzekomo miejsce daawno temu. Bo jak tu się obronić, i udowodnić swą niewinność? Dziwnym trafem, zwykle trzeba udowodnić winę, a w przypadku tej mody, przeciwnie.
A nawet jak ktoś jakimś cudem udowodni, że jest niewinny, wiadomość poszła w eter, łatkę molestatora będzie już mieć przypiętą.

A jeżeli szukasz idioty, spójrz w lustro, jeśli nie widzisz panującej w tym zachowaniu hipokryzji.

truegod

Przedstawiasz to jakby to była jakaś świetnie zorganizowana operacja mająca na celu obalanie producentów czy twórców, co jest po prostu śmieszne. Otóż nie wiem czy wiesz, ale po upadku Weinsteina nastąpił efekt domina - gość używał całego mechanizmu wpływów i działań, by uciszać ofiary czy w ogóle niewygodnych ludzi. Skoro udało się oskarżyć jego, to znaczy, że ofiary nie muszą się więcej bać stygmatyzacji i ewentualnych złych dla nich konsekwencji, wynikających z oskarżenia innych wpływowych osób, które pozwalały sobie na zbyt wiele.

truegod

truegod, widocznie zaliczasz sie do tych troglodytow, ktorzy molestuja kobiety. masz cos na sumieniu, przyznaj sie... sila twoich argumentow jest wlasnie taka, ze mozna cie posadzic o takie zachowanie.

diepole

Jeśli można, to posądź, powodzenia. Celebrytą nie jestem, więc takie oskarżenia kariery mi nie zrujnują, i życia w żaden sposób nie uprzykrzą.

truegod

tobie nic nie zrujnuje zycia, bo juz jest zrujnowane i nie ma co zbierac.

Nana5

To zwyczajny komplement, chyba że takie uwagi też podchodzą pod molestowanie, hmm?

truegod

Ciekawe, bo Polityka napisała, że w rzeczywistości było trochę inaczej:

"Amanda White, producentka filmu, wytoczyła bowiem proces Affleckowi. Zarzucała mu molestowanie seksualne. Na filmowym planie reżyser miał się zwracać do niej i pozostałych kobiet z ekipy w sposób obraźliwy i seksistowski. Bez wiedzy i zgody Górki producentka wykorzystała jej nazwisko w swoim pozwie. – Z prasy się dowiedziałam, że jestem jedną z bohaterek procesu o molestowanie – mówi z żalem operatorka. Dziennikarze nie wnikali w szczegóły – efektowna blondynka pasowała im do historii o reżyserze i jego ofiarach, a jej nazwisko zaczęto kojarzyć ze skandalem. Po kilku miesiącach Górka także spotkała się w sądzie z Affleckiem, ale już po to, by walczyć o niewypłacone honorarium."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones