Magdalena MazurI

Magdalena Matysiewicz

6,6
2 374 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Mazur

ale drewno aktorskie straszne. Nie wiem, kto ją wpuścił do telwizji i podpisał "aktorka"? Grą
napewno nie powinna sie zajmować.

Zbik2005

A ciebie kto wpuścił do internetu trollu? Tylko zasmradzasz portal.

Pretender_2

Trollu? Widzę, że na FW nawet nie można się wypowiedzieć o czyjejś twórczośći. Dziękuję, jestem Trollem i co z tego. Mam napisać, że jestem dumny? Ok! jestem Trollem i się tego nie wstydzę. A swoje zdanie mam i się go trzymam. Nikogo nie obrażam, po prostu stwierdzam fakt, że "aktorstwo" tej Pani jest dla mnie pomyłką. Tyle...

Zbik2005

Zbik nie warto odpisywać na takie posty. Pretender patrzy na nią jak na obiekt seksualny i zapomniał o tym że jest to forum o filmach i aktorach. Pani Magda jest na prawdę ładną kobietą ale zgadzam się z Tobą że jej aktorstwo jest porażką. Często widzę jej grę w "Daleko od noszy" i każda wypowiadana przez nią kwestia jest tak nienaturalna i sztuczna, że aż uszy mnie bolą.

Zbik2005

Pewnie ten, który miał ją jako jeden z pierwszych. I w sumie się nie dziwię, mogłaby zostać nawet dziennikarką TV - jakby tego chciała klęcząc na kolanach.

Zbik2005

bo ona nie jest aktorką... Obraża i uwłacza tej profesji, Ale Polska to kraj pielęgnowania głupich stereotypów i kobieta ma przede wszystkim wyglądać w określony sposób a nie prezentować sobą jakiekolwiek wartościowe umiejętności, bo by tylko wkurzała mężczyzn rywalizując z nimi, a nie stanowiąc umilacz...

Korekta

I gdyby nie te wielkie siilikony i malusi zoperowany nosek, to byłaby brzydka, bo ma bardzo ostro zarysowaną kanciastą szczękę, męską żuchwę. Weronika Książkiewicz-sekretarka z KOBIET BEZ WSTYDU też ma takie mocne kości żuchwy, nieokrągłe. Chude dziewczyny tak chyba mają... brzydko... więc wypełniają sobie usta, piersi, zmniejszają nosy by być bardziej seksi.

Zbik2005

Zgadzam się z opinią. Jest atrakcyjna wizualnie, ale to chyba wszystkie jej zalety. Ona nie gra ról - ona występuje jako ozdobnik.

Zbik2005

Kto tobie dał dostęp do internetu zanim nauczyłeś się pisać?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones