Magdalena Nieć

Magdalena Nieć-Lepak

7,1
710 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Nieć

Przynajmniej w całości. Reklam tez nie oglądam, więc nie zapamietałem dokładnie tego co nam się wciska: Polsat czy jakaś tam telewizja, nieważne. Zapamiętałem absolutnie prześliczny uśmiech Magdy, taki, że trudno zasnąć. Cudna, zjawiskowa dziewczyna. Nawet mi się śniła. Jaka aktorka? Z tym chyba trzeba będzie troszkę zaczekać...

Pawcio_filmaniak

zjawiskowy uśmiech Mariki w teatrze Współczesnym w "To idzie młodość" :) duże czerwone usta, biała bluzka i korale - fajna aktorka i fajny uśmiech :) Szkoda że ciągle taka smutna w "Przeznaczeniu". Z pod tego smutku i nostalgii talent przebijał wielki, nawet przebijał cały serial moim zdaniem.
a wracając do uśmiechu 33 lata a uśmiecha się jak nastolatki :)

Pawcio_filmaniak

Tak się zastanawiam. Gdybyś pisał posty o aktorkach, które nie są ciągle tym żenującym analizowaniem urody (nie masz jakiegoś kumpla do piwa, któremu mógłbyś to opowiadać, gdy nie jest trzeźwy?), to jaka byłaby szansa, że ja ciągle i ciągle (już kilkanaście razy w serii) będę trafiał tylko na posty o urodzie?

Mała. Ty po prostu myślisz tak ambitnie, jak piszesz. :)

hyrkan

Zastanawiaj się. Ja od kilkunastu minut juz cię wrzucam do spamu. Wiesz od którego momentu

Pawcio_filmaniak

Od tego, w którym absolutnie, absolutnie nie odpisujesz, to będzie jakieś 3 minuty, ale za chwilę odpiszesz. :D

hyrkan

Odpisałem

Pawcio_filmaniak

Sam wiesz, że kłopoty z czytaniem uniemożliwiły ci dyskusję na poziomie. Trolle w takich sytuacjach, choć zapowiadają, że już w rozmowie nie uczestniczą, nie przestają rozmowy trollować. :)

Będą półsłówka, kopiowanie jednej wypowiedzi w kilku tematach - no ale jakie kto wzorce rozmowy z domu wyniesie, takimi się może posługiwać, prawda?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones