Magdalena Popławska

5,7
24 561 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Popławska

Weszłam na stronę najpierw jej siostry, Aleksandry. Jak przeczytałam, że Magdalena jest jej młodszą siostrą, to aż się zdziwiłam. Oglądałam ją w ' Usta usta ', ' Przepisie na życie ' i powiem szczerze, że myślałam, że jest grubo po 40 - stce.

fantonimka

Chyba przesadzasz. Wygląda na swój wiek. Poza tym jest wspaniałą aktorką.

symphonia86

aktorką jest pierwszorzędną.

fantonimka

Ja również uważam, że wygląda na dużo starszą. Weszłam tutaj i kiedy zobaczyłam, że ma 33 lata, to aż się zdziwiłam. Wygląda na 45-46 lat.

JustFurious

Dokładnie , wygląda na 45 lat .

fantonimka

ja też byłam przekonana, że ona jest znacznie starsza. Weszłam na stronę serialu "Bez Tajemnic", w którym teraz gra i tam było napisane, że jej bohaterka, to trzydziestoletnia mężatka. Byłam zdziwiona, że do roli trzydziestolatki wzięli kobietę na oko 10 lat starszą i weszłam na filmweb żeby sprawdzić wiek, a tu 33 lata tylko...

Ale niektóre kobiety mają taki typ urody, ona będzie tak wyglądała pewnie z 10 - 15 lat tak jak teraz :)

Lotta_Rosie

Irytujące babsko, straszliwie sztuczny i wymuszony uśmiech, nie mogę na nią patrzeć, w każdym filmie gra tak samo i jeszcze nie potrafi się poruszać. Kocham "Bez tajemnic", ale gdy pomyślę, że ona ma tam grać to robi mi się niedobrze, chyba będę po prosu pomijać odcinki z jej udziałem.

Lotta_Rosie

Chyba tak. Po prostu ma bardzo ostre rysy twarzy, które pozwolą jej wyglądać dobrze za 10 lat. To w jej zawodzie w sumie duża zaleta

fantonimka

a jakie to ma znaczenie, ona jest aktorką i to świetną, a nie kandydatką na miss.
I muszę was uprzedzić, każdy będzie kiedyś stary ;), a im wcześniej to zaakceptuje tym lepiej dla niego i otoczenia. Nie ulegajcie durnej modzie dyktaturę młodości i urodę, bo jest i powierzchowne i bolesne.

fantonimka

obie są piękne

fantonimka

jej siostra używa dużo grubszego makijażu ;)

fantonimka

tez tak myslalam, wygląda na dużo starsza, ale na geny akurat niestety nie ma rady a szacun za to ze już do chirurga nie gania

fantonimka

Właśnie się zdziwiłem myślałem że jest starsza od swojej siostry! Wygląda to tak jakby ktoś metryki pomylił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones