Magdalena Różczka

6,8
15 328 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Różczka

nie wiem dlaczego, ale przypomina mi trochę A. Jolie ;) Nie za aktorstwa (w zyciu!) ale z wyglądu. I tak ją zapamiętałam z kilku odcinków (jakże dennego i durnego) Baobab'a.

Sate

No fakt trochę podobna... Ale czegoś jej brakuje (ciekawe czego) :)...

Sate

No ciekawe z której strony podobna?? Jak już to do Hilary Swank- ten sam typ urody (a raczej jej brak).

lena_777

O wlasnie do Hilary jest podobna od początku miałam takie skojarzenie... a co do Jolie... e tam.

Sate

Nie zartuj.
Przy Angelinie to ona wyglada jak KON

Alan83

Mnie się za to bardzo podoba ;] Nie mówię że Angelina nie jest ładna lecz uważam że w dużej mierze zawdzięcza swą urodę chirurgom plastycznym.

Sate

ani do Hilary Swank ani do Jolie, mi najbardziej przypomina Amande Peet

Sate

podobieństwo do Angeliny to nie dla każdego atut.

filmaniak_1081078

k jego mać, co to za głupia mania i nawyk porównywania polskich aktorów/aktorek do hollywoodzkich. Różczka to Różczka, Zakościelny to Zakościelny, a nie polski ten polski tamten. A autor tematu jest polskim odpowiednikiem kogo? Człowiek jest niepowtarzalny i tyle.

A tak nawiasem mówiąc Różczka jest nienaganną aktorką.

Toast

Niby masz rację, ale jednak Zakościelny to taki Brad Pitt, hehehe...

A co to znaczy "nienaganna aktorka" ??

filmaniak_1081078

to znaczy nie sztuczna, a z drugiej strony nie nadzwyczajnie charyzmatyczna, po prostu przeciętna. A synonim tego słowa to nienaganna.

Toast

No od Zakościelnego jest na pewno lepsza, zresztą można to samemu ocenć w ''Czasie Honoru''.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones