Mandy Patinkin

Mandel Bruce Patinkin

8,2
5 199 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mandy Patinkin

Moim zdaniem genialna rola :)

Kloso

dobry jest, propsy

Kloso

Prawdę powiadasz, Saul to obok dwójki głównych bohaterów moja ulubiona postać, Patinkin stworzył bardzo ciekawy charakter.

Kloso

+1

medikoo

Chciałoby się mieć takiego przyjaciela jak Saul.

Binula

dobrze gra saula pro elo

Binula

rola świetna w Homeland ale uważam że to on stoi za zamachem ;)

matiqwert

ciekawa teoria ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć...

Kloso

Jest spoko, ale brodacz.

Slowianin

Takiego który w finalnym momencie nasyła na ciebie SS i tylko dzięki Virgilowi ratujemy ludzi w bunkrze i swego ukochanego, dziękuję za takich ''przyjaciół''. A co roli to Mandy jest dobry choć wkurza czasami, ale kwestia postaci nie aktorstwa.

Kloso

zgadzam się, znakomita rola i to ciepło w oczach, które aż bije od tego faceta

irlandia28

Dzisiaj obejrzałam film YENTL. Rany boskie jakim on był 30 lat temu ciachem...

kasiaichi

o kurcze, znam ten film ale dopiero teraz zajarzyłam, że to on :)

irlandia28

Oby tylko nie zrezygnował z powodu nadmiaru przemocy jak przy CM. Bo jedna scena z 3X6 była bardzo brutalna nawet moim zdaniem. Bo nie będzie dla kogo czwartego sezonu oglądać...

kasiaichi

Hihi Oj byl Ja pamietam go 15 lat temu to tez jeszcze byl super ,a wogole to wspanialy gosc pracuje dla niego wlasnie juz tyle lat .Cala rodzina jest naprawde excellent I synowie I zona Kathryn,ktora jest rowniez aktorka,ale pracuje tylko w teatrze ,mlodszy syn Gideon jest rowniez actor,showman I Pieknie gra Na wszystkich chyba instrumentach swiata .Mam super prace

irlandia28

w homeland z brodą i dłuższymi włosami wygląda na takiego dobrego dziadunia, ale jak widziałam inne zdjęcia to wrażenie mam wręcz odwrotne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones