Marcel Sabat

7,2
4 489 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcel Sabat

Podczas oglądania scen "Kamieni na Szaniec" z jego udziałem czułem się nieswojo, źle, odczuwałem złość. Dlaczego? Podczas filmu ograniczył się do JEDNEJ miny:
-płacz-ten sam wyraz ust
-radość-ten sam wyraz ust

Moim zdaniem nie nadawał się do tej roli po każdym względem nie licząc w dodatku umiejętności aktorskich. Wysoki, baaaaaaaaardzo chudy (przez chwile myślałem, że ma anoreksje); dodatkowo wg faktów oraz zdjęć Zośka był średniego wzrostu, był szczupły oraz miał delikatne rysy czyli... niemal same przeciwności w wyglądzie! Bravo. Bravo. Braaavo.

Gal_Galicjusz

Patrząc na zdjęcie z książki "Alka", urodą o wiele bardziej pasowałby do jego postaci.

Ewuplait

potwierdzam, też miałam takie odczucia, i myślę, że jako Alek pasowałby wyglądem o wiele bardziej. Jednak aktor dobrze oddał nieco włądczy charakter Zośki.

Ewuplait

Dokładnie o tym samym pomyślałam już przed obejrzeniem filmu. Po obejrzeniu stwierdzam że to dobrze, że zagrał "Zośkę", bo niestety Alka potraktowano jako postać drugoplanową i to chyba jedna z nielicznych rzeczy, jakie mi się w filmie nie podobały, bo - jeśli chodzi o książkę - moim ulubionym bohaterem jest właśnie Alek.

We98ra

Alek w filmie nie jest nawet postacią drugoplanową - według mnie ledwo łapie się na miano trzecioplanowej.

Gal_Galicjusz

Masz racie gra jak kamień

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones