Marcel Sabat

7,2
4 496 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcel Sabat

Miałam Cię za bardziej ambitnego...
Chłopak Natalki w M jak miłość?
Serio!?

temperowka

Szkoda chłopaka.

temperowka

Naprawdę? Padłam! :(

temperowka

Aktorsko to akurat jego poziom.

temperowka

Rola to rola!!!! A poza tym kocham to!!!! ♡♡♡

temperowka

Rola nieambitna, ale z czegoś żyć trzeba

temperowka

Był wtedy dzieckiem. Pewnie traktował to jak przygodę. Trudno wymagać od nastolatka przemyślanych wyborów. Zresztą od czegoś trzeba zacząć.

monikamazgola

Przecież on w tym serialu grał w tym roku :)

sibeling

Dopiero po wpisie sie zorientowalam.

temperowka

Jak się chce jeść trzeba pracować . Żyjemy w Polsce i realia są jakie są . On zapewne cieszy się że mam dobrze płatną prace . Ty wiesz ilu aktorów kończy szkołe teatralne , filmowe (na które to kierunki trudniej sie jest dostać niż na medycyne) a potem zostają z niczym i biorą co leci , o ile leci . Jeśli nie leci trza się przebranżowić . Mało wiesz o życiu . Ale nie Ty jedyny(a) .

maciekb80

Macku, zgadzam się z tobą. Aby żyć trzeba pracować, aby być na szczycie trzeba również przejść przez szczebelki drabiny na która się wspinamy.
Barwo dla Marcela ze potrafi się wczuć w każdą role.

APablo73

Skończyły sie czasy Łomnickich, Holoubków, Łapickich itd. Takie A nie inne czasy nastały i aktorzy muszą sie do nich dostosować chcący przeżyć :) . Tak mówiła Ania Dymna
Ludzie Sie dziwią ze aktorzy grają w reklach
Tylko debil by nie zagrał zarabiający e teatrze tak jak Kulesza 1.600 zł
Aktorzy też chcą godnie żyć.

temperowka

A dlaczego nie ? !
Aby żyć trzeba pracować, aby być na szczycie trzeba również przejść przez szczebelki drabiny na która się wspinamy.
Barwo dla Marcela że potrafi się wcielić w każdą rolę.
Pozdrawiam i głowa do góry ;)

temperowka

Mało jest tak ambitnych aktorów młodego pokolenia którzy tak jak Marcel Sabat potrafią wcielić się w tak rożne role.
Aby być na szczycie trzeba również przejść przez szczebelki drabiny na którą się wspinamy. Prawdziwy aktor powinien umieć wcielić się w każdą role a Marcel pokazuje nam to za każdym razem występując w filmach i serialach w których gra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones