Marcin KowalczykIII

8,5
15 560 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Kowalczyk

I na tym właśnie polega głupota na filmwebie ocenianie, ocenianie aktorów z powodu chwilowej popularności, gośc ma 25 lat zagrał dopiero w 3 filmach, a średnią ocen ma wyższą średnią ocen niż taki Jerzy Stuhr czy wielu innych, ocenić po jednorazowym seansie można film, a nie aktora który powinien się pojawiać w filmach systematycznie i którego powinno się oceniać za całokształt... Tyle w tym temacie, pozdrawiam...

Levon_V

Masz rację,wielu tak robi,ale... Ja z tych trzech filmów widziałem tylko jeden ale naprawdę jestem pod wrażeniem,był naprawdę wiarygodny i nie tylko dobrze grał ale też świetnie naśladował rapowanie Magika,scena na klatce schodowej mnie rozwaliła. Nie wiem czy wieu polskich aktorów by tak umiało.

Kuba1812_1996

Wiem o tym doskonale dopasowany był do tej roli jednakże no trudno oceniać kogoś po obejrzeniu jednej pozycji np. taki Cevin Costner "Tańczący z wilkami" miazga natomiast już w "Wodny świat" dość przeciętnie na niego, dlatego też nawet w top10 aktorów jest taki Johny Deep co nie twierdzę że jest kiepski bo jest świetnym aktorem, ale wielu go bije na głowę a są hen hen za nim w rankingu, tutaj większa część ocenia z powodu popularności aniżeli ogólnej gry aktorskiej.

Levon_V

Nie Cevin tylko Kevin :P

Kuba1812_1996

Przyzwyczajenie :) w głowie mi kiedys utkwił cevin i juz tak zostało :P

Levon_V

Johny Deep jest zajebistym aktorem i jakoś wcale mnie nie boli że jest TOP1 :)

Levon_V

Co się przejmujesz , wkońcu i tak nigdy nie trafi do rankingu bo nigdy nie osiągniej odpowiedniej liczby głosów :)

JestemHoT

Eee już dawno osiągnął odpowiednią liczbę głosów czyli 1000... Na razie nie trafi bo nie zagrał w co najmniej 5 filmach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones