Marcin KowalczykIII

8,5
15 536 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Kowalczyk

Bardzo dobra rola w nowym filmie Bromskiego! Niczym nie ustępuje Stroińskiemu, wróżę mu jeszcze wiele dobrych ról :) a poza ty wydaje się być ogarniętym facetem

ArekTomczyk

On sobie dobrze role dobiera. W byle czym nie gra, wybredny jest - tak nawet o nim Bromski w wywiadzie jakim powiedział. Podobno rola w Anatomii była specjalnie dla niego pisana.

pikpik9

Ta, widziałem chyba ten sam wywiad (albo mówił o tym w różnych) tak czy inaczej fajnie, że Bromski pod niego napisał sceniariusz i że Kowalczyk zdecydował się z nim zagrać. Bardzo dobra rola w Anatomii!

ArekTomczyk

Dokładnie, chłopak jest aktorem i gra a nie lansuje się na imprezkach :) Dobra rola w Anatomii! Też wydaję mi się, ze jeszcze o nim usłyszymy

ArekTomczyk

A co ty Maciej wróżbita?

Merphisto

Zły film nie był, ale jak sobie porównam role Schucharda w "Chemii" albo Ogrodnika w "Chce się żyć" to wydaje mi się że jednak Kowalczyk najgorzej trafił. Zresztą wydaje mi się że w "Jesteś Bogiem" też z całej trójki najsłabiej zapadał w pamięć. Ale może jeszcze pokaże na co go stać.

ArekTomczyk

tak , a ska ty to wiesz, moze brudeszafta z nim piles :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones