Marcin KowalczykIII

8,5
15 561 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Kowalczyk

W Jesteś Bogiem zaliczył debiut marzenie i za to należą mu się za to wielkie gratulacje.Uważam też , że jest również wielką nadzieją polskiego kina.Jeżeli będzie mądrze wybierał role to zajdzie daleko.

rado_filmaniak

Zgadzam się,miał najtrudniejsze zadanie spośród aktorów tego filmu a najlepiej się wywiązał moim zdaniem.

rado_filmaniak

Tak...rozłożył mnie na łopatki swoim wykonaniem "Nowin". Szacunek.

marlena_lug

Ja to pie*dolę, zdejmuję kominiarę,
zakładam ją wtedy gdy idę na robotę,
kopyto biorę wjeżdżam na ostro,
bez żadnego ziewania w tej zwrotce teraz ja nawijam.
Cały czas spokojnie podbijam do tematu, w którym są wspomnienia.
Z przyjaciółmi przeżyte wspólnie razem chwile, gdy się powaliłem w dwutysięcznego zerowego wspomnieniami żyłem.
Od rzeczywistości odbiłem się gdy tylko zobaczyłem kto kim ku*wа jest,
na kogo można liczyć w czas, mimo niewielu z nas już nieliczni zostali ze mną cały czas,
ten mój przekaz zrozum, jeśli potrafisz ogarnąć moje słowa i to co mam do powiedzenia, jestem przygotowany na każdą ewentualność w życiu bo liczą się wspomnienia,
z którymi przetrwałem 6 lat pozbawienia na nie i ten temat załanczały się wspomnienia,
z których dziś się śmieję, bo było zajе*iście. Przede mną jeszcze całe życie, wróciłem do rzeczywistości, nie rozumiem przyszłości. Z uwagi na fakt, że może być gorzej, bo nie wiadomo, co nas w życiu spotka, komu się powinie noga,
w mej pamięci kasuję wszystkie złe wspomnienia bo nie ma dla nich miejsca.
Przede mną jeszcze czas, którego nie da się zatrzymać,
lecz każda przeżyta chwila wypełnia moją ciszę w mym sercu,
które bywa drżące niespokojne jak wzburzona rzeka.
Chociaż jestem na wolności nie jest jak ma być, jak było w przeszłości.
Okno w mej pamięci powoli się zamyka, czas ucieka lecz w spokoju się przyglądam życiu, chwilom, rzeczywistym faktom na teraz a kiedyś coraz bardziej,
pogłębiam się w mych słowach tkwi to we mnie Nie mogę ogarnąć myśli coraz ciężej,
jakoś ku*wа nie wiem co się dzieje, lecz pamiętam o kolegach, których dziś tu nie ma, bo za*ierdalają swoje młode lata w pudle. Z pamięcią dla nich zawsze, z wyrazami zawsze,
z szacunkiem zawsze.
Bo to prawda z serca od magika dla vip marcycha, od przyjaciół dla przyjaciół, bo liczą się wspomnienia, prawda, PRAWDA.


Magik

marlena_lug

zdecydowanie się z Wami zgadzam. wszyscy krytykują że jedna rola i już taka wysoka ocena na filmwebie. bez sensu. naprawde najlepiej odegrał swoją rolę, może w przyszłości byc naprawde cenionym aktorem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones