Marcin KowalczykIII

8,5
15 604 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Kowalczyk
pifqo

Koleś naprawdę pokazał klasę, ciekaw jestem jak się dalej potoczy jego "kariera".

pifqo

Momentami się miało wrażenie, jakby to był prawdziwy Mag... Genialny...

pifqo

racja, scena na klatce pokazała "prawdziwego" Maga. szacunek !

użytkownik usunięty
pifqo

zgadzam się, aktor rzeczywiście bardzo dobry i idealnie dobrany do roli

użytkownik usunięty

także się zgodzę, scena na klatce powala na kolana, brawo dla Marcina:)

pifqo

Mnie też powaliła ta scena! Może uda się Marcina kiedyś spotkać w Krakowie ;) wielka kreacja.

pifqo

po kilku minutach filmu zapomniałem ze on magika, był taki prawdziwy ze miałem wrażenie że ogładam właśnie magika a nie aktora. Niesamowicie zagrał.

Magik88_filmweb

Miałam takie samo wrażenie. Jakbym oglądała film z realistycznymi postaciami,a nie z aktorami, którzy grają pierwszy raz tak poważne role na dużym ekranie. Rewelacja!

pifqo

Sory, ale większość z was pisze, ze Marcin Kowalczyk ukazał prawdziwego Magika, a skąd wy u licha wiecie jaki on byl naprawdę? Rozmawialiście z nim? Byliście na jakimkolwiek koncercie? Zapewne są wam znane jedynie video z koncertow... Kowalczyk świetnie wczuł się w rolę, to było widać na filmie, ale "gadajcie", że w filmie ukazał 100% Magika bo tego zwyczajnie w świecie nie wiecie.

marlenamichalina

Myślę, że chodzi tu bardziej o wyobrażenie Magika. Dał się w jakiś sposób poznać ludziom poprzez swoją twórczość i każdy mógł sobie wykreować swój własny jego obraz.
Jak widziałam Marcina w filmie to myślałam sobie: "Kur*a, taki właśnie musiał być."
Ogromne propsy za kreację no i to podobieństwo - momentami naprawdę dało się wyczuć Magika, patrząc na niego.

pifqo

świetnie zagrana rola, super debiut, mam nadzieję że to nie jedyny film w którym zobaczymy Marcina

pifqo

Fakt...moment na klatce schodowej...gęsia skórka na rękach... :-)

pifqo

Bałam się jak wyjdzie ten Magik, ale to była rola. Mam nadzieję, że dadzą chłopakowi szansę zagrac w czymś tak dobrym, a nie jakieś serialiki.
Dla mnie najlepsza była scena z utworem Nowiny:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones