Margit Sandemo

powrót do forum osoby Margit Sandemo

Ale w sumie co pani Sandemo robi na filmwebie,jak nic jej autorstwa nie zekranizowano? Anyway... zawsze uwazalam, ze to niesprawiedliwe, ze ekanizacje fantasy typu "wladca pierscieni" - dla mnie nie do przebrniecia w formie ksiazkowej, jak i kinowej-dorobily sie takiego sukcesu, a najcudowniejsza, ukochana "saga o LL", ktora zrobila mi dziecinstwo, wciaz nie istnieje w wersji kinowej... wiem, ze jest duuuuzo czesci,ale jakby wybrac najistotniejsze watki/ tomy? To jest taki piekny material! I ze w czasach takiej popularnosci fantasy nikt nie wyczul szansy... no nic, tyle mojego zalu;)

selenitas

Zgadzam się. Ani jeden film nie został zrealizowany na podstawie powieści M. Sandemo. Nie zagrała w żadnym filmie.
Moim zdaniem należy usunąć profil tej pani.
Muszę przeczytać regulamin filwebu.

selenitas

Nie wiem co tu robi, ale ktos zalozyl ten wątek zeby moc spekulowac o potencjalnych newsach o serialu/filmie. Do tej pory nic nie wiadomo, a to przeciez niesamowity scenariusz na serial, bo film nie - zdecydowanie zbyt wiele do powiedzenia. Produkcja mialaby fanstastyczne recenzje, jestem tego pewna! Kto czytal, ten Rozumie. :-) I tutaj bylyby 3 mocne serie przeciez : Saga o czarnoksiezniku, Saga o Ludziach Lodu i Saga o Ludziach Światla - jak sie czyta te serie to sie po prostu "ginie" na ten czas.. znika sie z powierzchni Polski i przenosi w przeszle, zamierzchle czasy na ziemie skandynawskie. Kapitalne klimaty laczace ze soba historie, fantasty, nienikniony romans i magię. Nie sa to ksiazki dla starych bab; pierwszy raz wczytalam sie w Sage o Ludziach lodu jeszcze w podstawowce.. :) To byly czasy, ech! Trzymam kciuki zeby ktos sie kiedys obudzil z portfelem i trzsał serial tak, jak sie mu nalezy.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones