Marilyn Manson

Brian Hugh Warner

7,8
461 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marilyn Manson

Marilyn Manson jest super gwiazdą !
Ma zajebisty styl i boskie piosenki. Jestem jego fanką, byłam i zawsze będę. Nie mam sie z czym kryc, ponieważ mam gdzieś to co o takich jak ja myślą inni...
Ludzie, nie lubicie Manson'a nie dlatego jak wygląda czy jakie poglady głosi w swoich utworach, ale dlatego, bo mu zazdrościcie nie tylko odwagi ale i wszystkiego co osiągnął jak i tego kim jest. Ja go podziwiam, bo jest za co.

PS. Pozdrowienia dla fanów Marilyn'a ;))

BrylAaaNcik

Mi nie przeszkadza to jak wygląda i jakie poglądy głosi tylko to że jest wręcz nieprawdopodobnie sztuczny. We wszystkim co robi jest fałszywy...

użytkownik usunięty
Cryworld

Kurde, człowieku nade mną: Daj sobie już spokój! Podzieliłeś się z nami swoimi poglądami i wystarczy.
Ja Manson'a kocham i koniec.
Przykładam się do pozdrowień i dzięki;)

użytkownik usunięty

Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, o ile robi to w sposób chociażby w miarę stosowny (mam tu namyśli nie wulgarny i nie infantylny). Podzielił(a) się poglądami, ok, przecież już nic więcej nie pisze, więc nie rozumiem twojego poirytowania. W istocie idiotycznego poirytowania.

BrylAaaNcik

zgadzam się :D jest oryginalny i trzyma się własnego stylu, a nie powiewa jak różne inne gwiazdy

BrylAaaNcik

A dla mnie jest obleśny i ma beznadziejny przekaz w swych utworach!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones