Mark ValleyI

Mark Thomas Valley

6,6
404 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Valley

Jego uśmiech normalnie powala mnie na kolana, a jego niebieskie oczęta , no po prostu cudo. Uważam że Mark Valley jest naprawdę jednym z najlepszych aktorów na świecie. A w serialu Keen Eddie przeszedł samego siebie.

annika_3

generalnie nie lubię blondynów...ale Mark...i zakonnicę by namówił do grzechu ;)

jagootka

Coś w nim jest takiego co przyciąga moją uwagę. Mark należy to tego typu facetów którzy mi się podobają (nie koniecznie są to tylko blondyni, ale i tak na starość każdy facet osiwieje). Wiadoma sprawa nie realne jest to abym go kiedy kolwiek w życiu spotkała na żywo, ale popatrzeć można (no bo cóż innego pozostaje). I co najważniejsze Mark Valley wrat jest grzechu !!!

annika_3

Annika po prostu wyrwałaś mi to z ust!! Myśle słowo w słowo identycznie jak Ty! Mnie też sie teacy jak on podobają :D
To jest naprawde [od niedawna ;]] mój ulubiony aktor!! Po prostu jest cudowny! Jak sie uśmiechał albp takie miny robił to był słodki :D
Ale powiem Wam, że zauważyłam że gdzieś jak zaczęli kręcić "Inspektora Eddiego" to sie zrobił 'ładny' bo wcześniej taki pikny nie był ;P :D PozdroWka dla Wszystkich,
Buziołki :*

Rozarossaop_pl

Hej Rozarossa, przeczytałam w jednej z twoich wypowiedzi, że ściągałaś sobie film z Marka Valley'a udziałem i nie było go ani przez chwilkę . Mam dla ciebie miłą wiadomość , znalazłam stonkę , na której można obejrzeć kilku minutowe fragmenty (i co najważniejsze tylko te fragmenty są z nimj w roli głównej) z filmów w gtórych on grał, jest to legalna stronka i nie ma na niej żadnych wirusów więc bez obaw możesz sobie je obejrzeć. Trochę czasu mi zajęło mi znalezienie trgo, ale pogrzebałam w internecie i sukces. Teraz podam ci adresik tej stronki: www.mark-valley.com , mam nadzieję , że ci się spodoba.
Pozdrawiam cię i innych fanów cudownego Marka Valley'a.

annika_3

a tutaj też ładny filmik :)http://www.boston-legal.org/

jagootka

Znam tę stronkę, ale dzieki. Po za tym na tej co ja podałam znajdują się fragmenty nie tylko z serialu Boston legal, ale również z innych w których Valley gra. Po za tym bardzo się cieszę z tego że można sobie obejrzeć chociaż troszeczkę , jakieś fragmenciki. Ja ma tylko jeden film w którym on gra, jest to Stan oblężenia, no niestety nie jest z nim wroli głównej. pozdro dla ciebie

annika_3

Ja ściągnęłam 2 odcinki "Inspektora Eddie'go" I jeden "Boston Legal: Black Widow" No i Mark ttamm gra!! )jupi) heh, fajny odcinek, ale powiem tak; ściągałam go [boston legal] 5, 6 dni i byłam już zaciekawiona co się stanie z tą czarną wdową (dodam nie miałam napisów =| ] i po prostu czekałam na koniec...i.......TO BE CONTINUED
Ale byłam zła....(zdenerwowany) heh, ale już mi przeszło ;)(:
Pozdrawiam ;D(:

Rozarossaop_pl

a ja biedna jericho szukam, no ale na tym zadupiu Polską zwanym ni ma... oszaleję ;/

jagootka

tzn, że nie wyszło w Polsce? Cy nie możesz znaleść?

Rozarossaop_pl

Szczerze mówiąc jest to bardzo mało znany film, ja niestety go również nie posiadam . Ale tak po prawdzie to nawet bardzo ciężko jest coś znaleść na polskich stronkach na temat tego filmu. Jak już coś jest to na amerykańskich stronkach i można sobie go kupić na dvd. No ale nie ma nic dla nas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones