Marlene Forte

Ana Marlene Forte Machado

6,5
1 006 ocen gry aktorskiej
mąż Oliver Mayer (od 02.07.2006)

Ile lat ma Marlene Forte?

Ma 65 lat.

Kiedy urodziła się Marlene Forte?

Urodziła się 5 lipca 1961

Ile wzrostu ma Marlene Forte?

Ma 157 cm wzrostu.

Gdzie urodziła się Marlene Forte?

Hawana, Kuba

W ilu filmach zagrała Marlene Forte?

Zagrała w 33 filmach. Sprawdź w jakich tutaj.

W ilu serialach zagrała Marlene Forte?

Zagrała w 3 serialach. Sprawdź w jakich tutaj.

Jaka jest najwyżej oceniana rola Marlene Forte?

Marta Cano w serialu Potwory.

Czy Marlene Forte dostała Oscara?

Nie otrzymała Oscara.

Ile Marlene Forte zdobyła nagród i nominacji?

Nie zdobyła żandych nagród i nominacji