Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Anna Maria Żmuda Trzebiatowska

6,2
8 823 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Żmuda Trzebiatowska

Czemu taka pozycja w rankingu
Przeciez Martusia za sam wyglad powinna miec 10 miejsce
Ludzie czasami nie doceniaja polskich aktorow ( to jest jakies chore )

Nietoperz_3

bo aktor to nie tylko wygląd,ona nie potrafi grać,jest piekna,ale kiepska w graniu

supermarioktos

Ja rozumiem ... ale w filmie Och, karol 2 czy jedynce to dobrze zagrala posatc "Paulinki"

Nietoperz_3

Udane role Marty to wspomniana infantylna Paulinka, a potem jeszcze dwie role z początku kariery prawniczka Jagoda w serialu Magda M. oraz prostytutka Ola z "twarzą w twarz". Potem już były tylko same nie wypały jak Marta Orkisz w serialu Teraz albo nigdy, Karierowiczka bez zobowiązań Joanna w "Chichocie Losu" o fiasku w filmie "Ciacho" lepiej nie wspominać i teraz jej ostatnia rola w "Julii" gdzie gra postać przerysowaną i groteskową do granic możliwość, bo warsztat Marty ograniczał się zawsze albo do tego że grała samą siebie albo do tego że każdą postać pokazywała w sposób nieznosnie histeryczny. Nie oceniam tylko jej roli w filmie Wygrany" bo tego filmu jeszcze nie widziałem. O debiucie w pierwszym filmie zagranicznym też lepiej nic nie mówić. Zanim przystąpiąno do montażu tej komedii romantycznej z udziałem Mandy Moore to Marta zdążyła już oblecieć wszystkie Polskie tabloidy i media żeby się pochwalić że właśnie rozpoczęła się jej zagraniczna kariera w Hollywood. Kompletny brak profesjonalizmu tylko przerost ambicji z domieszką narczystycznych zaburzeń osobowości. Najlepiej o jej próżności świadczy to że się szlaja po każdym możliwym bankiecie żeby się polansować, a potem w programach publicystycznych lub wywiadach gra biedną szarą myszkę którą męczą takie rauty i chodzi na nie tylko ze trzy lub cztery razy w roku. Kompletnie dziewczyna utraciła kontakt z rzeczywistością ostatnio.

Nietoperz_3

Ona pewnie skończy jak nasza inna rodzima "celebrytka".
http://www.youtube.com/watch?v=qKi-dUWrXYo
To, że ktoś jest ładny nie oznacza że należy mu dawać 10 gwiazdek ani nawet 5. Modelka powinna być łądna, aktorka powinna dobrze grać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones