Martina Stoessel

8,0
700 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Martina Stoessel

Gdzie się nie obejrzysz pojawiają się reklamy, konkursy dotyczące tego jej serialu. Dla mnie jest to coś dziecinnego, a niektórzy się tym tak zachwycają, że chyba cały świat o tym mówi. To jest strasznie irytujące, co wy myślicie o tym ?

klaudia__klaudia

ja jestem jej fanką ale zgadzam się z tym że mogli by ograniczyć reklamy z nią do 3 lub 2 dziennie a nie 20

klaudia__klaudia

Tak zgadzam się z Tobą. Ja już serio nie mogę na nią patrzeć.;.

klaudia__klaudia

Disney stara się na niej zarobić. Psychofanki kupują te bzdury, a inni dostają za to kupę forsy.

klaudia__klaudia

wszystko z Violettą: kible, tostery, czajniki, zeszyty, długopisy. Ja już boje się zaglądać do lodówki bo kiełbasa też może być z Violettą. xD

Cravlin

Idę do supermarketu, gdzie nie spojrzę - Violetta, Violetta, Sroletta, etc. W d***** wam się poprzewracało!!!

Cravlin

nie no, ale jajcarz byłem XD

klaudia__klaudia

Chodzi o kasę. Kiedyś wszędzie była Hannah Montana, a teraz ona.

klaudia__klaudia

Po prostu jej zazdrościcie. Tego,że ma taki talent i jest znana na całym świecie. Mi nie przeszkadzają te wszystkie przedmioty z Violettą. Serial jest super tak samo jak i film

JORTINI_BLANCO

nie musi być o nią zazdrosna by przeszkadzała jej wszechobecność violetty (wiem, data).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones