Mary Stuart Masterson

7,3
2 875 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mary Stuart Masterson

witam! jestem pod wielkim wrazeniem jej talentu! film "smazone zielone pomidory" to jeden z najlepszych filmow jakie widzialam i nie chodzi mi tylko o role ktora tam zagrala (nawiasem mowiac zagrala cudownie, :D) ale o caloksztalt!!! film jest poprostu wspanialy!!!
Brawo, brawo i jeszcze raz brawo!!! jedna z najlepszych aktorek!!!

fraglespb

Zobacz se 'Benny&Joon' gdzie gra glowna role razem z Johnnym Deepem/ Film niemal tak dobry jak pomidory:P

fraglespb

Witam! zgadzam się w 100% film naprawdę mówi o ludziach wielkiego ducha prawdziwej przyjaźni ech... same superlatywy a Mary jest prawdziwą gwiazdą obok równie świetnej Mary-Louise Parker... Wiele bym dał, by koło mnie istniała taka kawiarnia oczywiście z tym samym składem osobowym pracowników najchętniej sam bym się tam zatrudnił :) pozdrawiam wszystkich fanów!!

soad80

Kurde nareszcie spotykam ludzi którzy wiedzą co to "Smażone zielone pomidory" no bo zazwyczaj jak wspominam o tym filmie to wszyscy patrzą na mnie jak bym była psychiczna. A No i Benny i Joon Cudo ! Kocham ten film a to jak Depp gra w tym filmie to chyba bije jego wszystkie inne role !

dominika1092

"Smażone Zielone Pomidory" Film jak i zarówno książka są bardzo znane.


fraglespb

oba filmy mają w sobie magie a co do smażonych pomidorów musze kiedyś zjesc i książke równiez polecam:)muzyka ze smazonych-miażdży,łza w oku;p

kingol85

a co do deppa polecam Arizona Dream,człowiek który płakał...jeżdziec bez głowy tam widac jego kunszt aktorski

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones