Marzena Trybała

7,8
5 985 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marzena Trybała

Kto uważa, że pani Marzena jest wspaniałą aktorką niech się tu wpisze. Chce sprawdzić ile osób ją lubi.

użytkownik usunięty
KOZLYK

Zgadzam się z powyższą opinią, że pani Marzena jest wspaniałą aktorką i zawsze piękną kobietą.

KOZLYK

Zgadzam się, że MARZENA TRYBAŁA jest świetną aktorką i dodam, żę dla mnie najlepszą w Polsce. Pozdrowienia dla Marzeny i jej fanów :-)

użytkownik usunięty
KOZLYK

ona jest TEH BEST!!! Jak kiedyś zostanę aktorką, to będzie jednym z dwóch moich autorytetów

KOZLYK

Wspaniała aktorka dla mnie jedną z najlepszych ról miała w filmie "Roman i Magda"Więcej takich aktorek.pozdrawiam wszystkich fanów polskiego filmu.

KOZLYK

Wybitna aktorka. Z pewnością można tak o niej powiedzieć. Ponadto piękna kobieta i z klasą.

użytkownik usunięty
KOZLYK

Pani Marzena Trybała jest doskonałą aktorką i potrafi zagrać każdą rolę.

użytkownik usunięty
KOZLYK

Bardzo lubię oglądać filmy z panią Marzenką, uważam że jest świetną i bardzo profesjonalną aktorką, oby jak najdłużej grała.

użytkownik usunięty
KOZLYK

Jest wspaniałą aktorką! Chyba nie musi sprawdzać ile osób ją lubi? Oczywiste jest,że nieskończnie wiele osób.Ewa z Zielonej Góry.

użytkownik usunięty

Ja ją uwielbiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
Jest THE BEST!!!

KOZLYK

Ja

KOZLYK

Pani Marzena to wspaniała aktorka!

KOZLYK

Ja ja lubię,nawet bardzo, ale uważam ,że nazwanie jej wspaniała aktorką to gruba przesada. Jest przeciętna, jednak ma to coś,że się ja lubi. Wspaniała aktorka jest natomiast Dorota Kolak .W porównaniu tych dwóch pan ,pani Marzena wypada słabo

roland11

Zgadzam się z Tobą!!P.Marzena jest bardzo dobrą aktorką ale D.Kolak/poznałem cudowna/to mistrzyni!!

KOZLYK

Bdb aktorka, uwielbiałem ją w scenach rozbieranych, jest piękna, inteligentna i pomimo upływu lat się dobrze trzyma ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones