Mateusz Rzeźniczak

6,2
453 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mateusz Rzeźniczak

Teraz będzie najbardziej znany z tego, co powiedział dziś w Dzień Dobry TVN- że pierwszym filmem Wajdy, który zobaczył, było... "W pustyni i w puszczy"...
Ja nawet nie wiem, jak skomentować fakt, że PWST w Łodzi może się pochwalić studentami z taką wiedzą. Może szukają ich teraz w pustyni i w puszczy?

alicjadsd

Tak :) tylko z tego powodu zajrzałam na tę stronę - żeby zobaczyć twarz i oczy absolwenta????? szkoły teatralnej z taką wiedzą :)

alicjadsd

Może miał stresa, może zły dzień...Ty pewnie jesteś nieomylną oazą mądrości i spokoju.

Bloop

Prawdę mówiąc, to mi go żal. Uważam, że jets to przerażający znak czasu i przede wszystkim szkoły wyższe, przynajmniej te najbardziej renomowane powinny coś z tym poziomem wiedzy swoich studentów zrobić.

alicjadsd

Dajcie spokój chłopakowi. Ile to ludzi w telewizji palnie głupotę przez stres...

alicjadsd

http://party.pl/newsy/wpadka-w-ddtvn-w-pustyni-i-w-puszczy-rzezniczak-komentuje- 4643-r22/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones