Matt Czuchry

Matthew Charles Czuchry

7,5
1 723 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Czuchry

Jejciu czemu wy go nie doceniacie??!!Przecież to utalentowany aktor a poza tym miluSSSII!!Ja go kocham!!....no ale tak szczerze to jest na drugim miejscu bo mojego ukochanego Josha Hartnetta NIKT ale to nikt nie zastopi!!!I love Josh=)) oki więc weście cos napiszciwe na temat tego jak on ma?..A !! na temat tego Matta Czuchry'a oki??Bo mi aż tak przykro ze nikt go nie zna no i w ogóle a on przecież jest taki ładnisssiiii!!!!=) pozdro :]

__9829weRonikA

Ja go poznałam dzieki kochanych kłopotów.Wiec powiem tak fajnie gra w tym serialu a jak gra w innych filmach to nie mam pojaęcia bo nie widziałam z nim inngo filmu. Ale jak będe miec okazje to obejrze.Pozdrawiam

andzia_5

ten aktor spodobał mi sie gdy oglądałam "Kochane kłopoty" i od razu mi sie spodobał.... :]. Niestety filmiku z nim żadnego niestety nie oglądałam :(

__9829weRonikA

Ooo tak, on jest BOSKI! Też zobaczyłam go dopiero w Gilmore Girls i od razu mi sie spoodbał. A ten uśmiech... mmm.... marzenie. Żeby takiego Logana spotkać naprawde...

aja

O, tak!!! Ja jestem nim zauroczona!! On robi takie seksowne i cudowne miny, ze ja po prostu wymiekam!!! Cudo!!

aja

a ja oglądałam KOCHANE KŁOPOTY miliony razy i nigdy go nie lubiłam
do teraz :D zakochałam sięeę

__9829weRonikA

Proszę, powiedzcie mi, że post Weroniki to prowokacja...

Invisse

Albo to autentyczny post 12-letniej fanki.

Invisse

obawiam się, że nie ; )

__9829weRonikA

miałyście lobotomie czy jak ?! marny aktor, kurdupel,zezowaty.

brgoss

Czuchry dojrzewał w każdym kolejnym sezonie "Good Wife". Moim zdaniem ze szczeniacką urodą ale męskim głosem doskonale się wpasował w rolę prawniczego yuppie. Jako Cary Agos mnie przekonał, więc chętnie zobaczyłabym go w jakimś innym wydaniu. A tu nicość... nie ma go aktualnie w czym oglądać :-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones