Matt Lanter

Matthew Mackendree Lanter

7,3
2 310 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Lanter

poprostu kocham go w 90210 gdyby nie on nie zaczeła bym wogle tego oglądać mam nadzieje że będzie z anny bo idealnie do siebie pasują

użytkownik usunięty
cordelia15

Całkowicie się z Tobą zgadzam, z nim ten serial stał się o wiele bardziej interesujący. Najbardziej lubiłam jego wątki z Anny, ich relacje są takie prawdziwe i oparte na szczerości. Będę bardzo rozczarowana jeśli scenarzyści będą chcieli jego powrotu do Naomi.

To jest jakaś totalna pomyłka. Liam i Annie w ogóle do siebie nie pasują. Annie to słodka idiotka, która wiecznie ma skwaszoną minę, bo coś jej nie pasuje. Poza tym byłoby beznadziejnie gdyby byli razem, ponieważ już raz była taka sytuacja, że Annie zachowała się nie fair wobec Naomi (Ethan).
Liam i Naomi to ostra para - idealnie do siebie pasują. Ona jest kapryśna, ale też odważna i wie czego chce. A on to zły i nieprzewidywalny chłopak^^
No ale to moje skromne zdanie, więc nikomu go nie będę narzucać^^
Pozdrawiam.

mej6

całkowicie zgadzam się z Mej:) nie lubię Annie najbardziej z całego serialu bo sama nie wie czego chce a tej fochy na wszystko i wszystkich dookoła, niby taka "miła" ale irytująca:/ Naomi ma charakter tak jak Liam. Pzdr.

mej6

tez sie zgadzam z moimi dwoma poprzedniczkami, że annie to totalna idiotka i nie cierpie jej. co do Liama byłabym najszczesliwsza gdyby był z Ivy;) ci dwoje dopiero do siebie pasuja.

Isabella_

popieram wszystkie trzy poprzedniczki ^^
Liam i Ivy byliby równie ciekawą parą co Liam z Naomi.
Nie to co Annie, ona jest sztuczna, nudna i bezbarwna. Już wolę żeby ona wróciła do Jaspera.

miia_miia

omg wtf ojejcia ssso wy OpOwIaDaCie DziEFfFCzĘtQA?o.o

grooshya

Annie to rzeczywiscie slodka idiotka. Ma wiecznie skwaszona mine i nawet ladna nie jest. Wiec chyba przestalabym ogladac ten serial gdyby wyszlo teraz ze liam bedzie z annie. Ona pasowala do Jaspera :D hahaha ! A Liam najlepiej niech bedzie z Naomi :) Ona ostra on niegrzeczny idealnie !

mej6

Też tak uważam co do Naomi i Liama ;***

cordelia15

Uwielbiam pary , w których dziewczyna jest taką Annie czyli " good girl , a chłopak jest " bad boyem " , jednakże Annie i Liam to jest jakaś pomyłka . Razem wyglądają i zachowują się jak rodzeństwo , już więcej chemii można wyczuć pomiędzy Dixonem i Annie . Twórcy serialu na siłe chcą nam udowodnić , że Lannie ( Liam i Annie ) to gruga wersja Brandy I Dylana ze starego BH90210.
a Liama i Naomi uwielbiam , nawzajem się dopełniają .

cordelia15

Ja zaczęłam ogladac serial kiedy pojawił sie Liam.. a watek jego zwiazku z Naomi byl swietny.. niestety od tamtego czasu Liam sie zmienil, a Jego zwiazek z Annie to katastrofa, niech to skoncza jak najszybciej .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones