Matt Lanter

Matthew Mackendree Lanter

7,3
2 319 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Lanter

zapowiada sie swietna komedia na ktora trzeba isc do kina :)

dillhole01

jestem ciekawa czy to będzie w kinach.. w internecie można już znaleźć ;)

agnes_osw

Właśnie to oglądam i się tak zastanawiam czy to on. Widać nie mylę się. :D

owcam

Oglądałaś może online? Jeśli tak, to powiesz mi gdzie mogłabym to obejrzeć?

idonthavenick

http://vidreel.com/video/OTAzMDQ0/
nie wszystkim działa, ale powinno :)

dillhole01

ja już to oglądałam i jest to strasznie podobne (sposób nakręcenia, efekty) do 'totalnego kataklizmu', który, cóż się okłamywać, był straszny.
'vampires suck' był śmieszny ale chyba tylko na zwiastunie. tak ogólnie to nie da się oglądać dłużej niż 30 minut..

ale antyfanom zmierzchu na pewno się spodoba.

africansun

zgadzam się.
film śmieszny na zwiastunie, jednak oglądając go, byłam znudzona.
Fakt momentami był śmieszny, ale nic specjalnego.

pipool

Od samego początku wydawał mi się znajomy, ale przez charakteryzację nie mogłam go skojarzyć. Przecież to mój kochany Liam z 90210. A co do filmu, zgadzam się z przedmówcą.

dillhole01

Jak dla mnie on mógł zagrać Edwarda zamiast Pattinsona ; PP ma w sobie to coś ; ] i te piękne oczy hmmmm <zakochana> :P

akasha16

Również uważam, że Matt lepiej nadaje się do roli Edka :D

dillhole01

Oglądałam Vampires Suck i powiem tylko tyle że popieprzone ale śmieszne :D a Matt zajebiście wygląda w roli Edwarda może konkurować z Pattinsonem... xD

użytkownik usunięty
gabry886

Też już oglądałam Vampires Suck. Dobry był :) ale jego charakteryzacja nie bardzo mi się podobała. A jako Liam jest zajebisty! ;D

Liam - ok ale ogóle parodia.. głupawa w sumie to dla kretynów, od razu powiem ze zmierzchu nie lubię.

iskierka69

ogladalam ta parodie i wlasnie myslalam nad tym ze ten Edward kogos mi przypomina ;D po glosie poznalam od razu ze to Matt :****** cudny jest ;D

floose

Fajna parodia ,choć nie oglądałam oryginału to to jest ŚWIETNE!

dillhole01

Ja nie polecam tego filmu

dillhole01

Uwielbiam Twilight, choć i tak uważam Ze Pattinson gra Edward na jedną mogdłę.
Oglądałam Parodię tego filmu i uważam że jest świetna i cudnie przerysowana i o to właśnie chodziło.
Bardzo polecam

dillhole01

Szału nie ma ale spoko ... można obejrzeć w deszczowe popołudnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones