Matthew BroderickI

7,0
6 990 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matthew Broderick

Widziałem go w paru filmach i na serio zawsze w swoich rolach wypadał dobrze oczywiście nie jest jakimś genialnym aktorem ale nie jest też kompletnym dnem jak niektórzy piszą on jest po prostu dobrym aktorem jego styl gry mi odpowiada on jest po po prostu sobą na ekranie nie próbuje udawać na siłę ze jest nie wiadomo kim jest taki naturalny i za to ma u mnie plusa jego gra aktorska najbardziej podobała mi się w takich filmach jak Godzilla Wesołych świąt czy Telemaniak wszystkie filmy które z nim oglądałem utwierdziły mnie w przekonaniu ze Matthew Broderick to fajny gościu i dobry aktor.

numer6

Zmieniam mu ocenę na solidne 9/10 dzisiaj po raz pierwszy widziałem film Wolny dzień Ferrisa Buellera on w tym filmie jest po prostu genialny jego rola w tym filmie jeszcze bardziej utwierdziła mnie w przekonaniu ze Matthew Broderick to rewelacyjny aktor każdemu kto uważa ze on jest słabym aktorem polecam obejrzeć właśnie Wolny dzień Ferrisa Buellera po tym filmie na pewno wielu z was zmieni zdanie na temat tego aktora przyznaje mu 9/10 albo nawet 10/10 jego rola w tym filmie miażdży.

numer6

Ferris najlepszy!

użytkownik usunięty
numer6

Życiowa Rola

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones