Matthew McConaughey

Matthew David McConaughey

8,7
93 965 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matthew McConaughey

Zobaczcie jak schudł do roli: http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2193402/Matthew-McConaughey-loses-w eight-prepares-play-Aids-victim.html

:)

majtreja90

nie podoba mi się wyniszczanie swojego organizmu dla pieniędzy i sławy , pewnie Oskara chce dostać

użytkownik usunięty
marcalina

A jaki aktor/ aktorka nie chce dostać Oskara? ;) Matthew ma po prostu ambicję żeby dobrze zagrać, myślę że nie robi tego wyłącznie dla pieniędzy, do roli trzeba się w jakiś sposób przygotować. Tylko mam nadzieję żeby nie wynikło z tego nic złego.

Kazdy aktor chcialby dostac Oskara-ok, ale mysle, ze ten aktor az tak dobry nie jest. A takie wahania wagi nigdy nie sa dobre.

nikamona

To czy jest dobry czy nie między innymi zależy od tego w jakim stopniu jest w stanie poświęcić się dla nas (dla roli). Jak widzimy Matthew schudł już ok. 16 kg, by zagrać mężczyznę chorego na AIDS. A co do Oskara, to chyba oczywiste, że każdy aktor na niego liczy i każdy aktor musi mieć do czego dążyć, więc czemu by nie do wygrania tej jakże prestiżowej nagrody. Osobiście wierzę w Matthew i wiem, że cudownie sprawdzi się w tej roli, a później pomyślcie tylko jak przyjemnie będzie tyć. Trzymam kciuki :)

użytkownik usunięty
majtreja90

Szok!

majtreja90

tutaj jest zdaje się jeszcze więcej fotek jego metamorfozy:
http://film.onet.pl/fotoreportaze/matthew-mcconaughey-drastycznie-schudl-dla-rol i,5303228,13122172,fotoreportaz-maly.html#photo13122172

Swoją drogą, pomijając fakt czy to zdrowe dla organizmu czy nie, wydaje mi się, że aktorów, którzy potrafią tak drastycznie zmieniać swoje ciało dla roli, należy w jakiś sposób podziwiać, bo nie każdy ma tyle siły i samozaparcia, żeby umieć je kontrolować i osiągać zamierzone efekty. To wymaga sporo pracy i poświęcenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones