Matthew McConaughey

Matthew David McConaughey

8,7
93 950 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matthew McConaughey

i on jest na 146 miejscu w rankingu ?? z niego taki aktor jak z koziej dupy trąba ;/ jest wiele lepszych aktorów którzy znajdują sie za nim ;/ kto daje mu takie wysokie oceny ??

besia11

no moze nie jest wybitnym aktorem ale znowu nie jest taki zły i mysle ze w rankingu jest wiecej osób które powinny być o wiele niżej - no ale wiadomo ze to ranking Filmwebowiczów i kazdemu moze sie co innego podobac.
A co Matthewa mysle ze jest pare filmów które można objerzeć:
Czas zabijania, KOntakt czy choćby Męski sport...

malina_toja

Tragedii z nim nie ma... chociaz wyjatkowy to on nie jest...
I moim zdaniem on wcale nie jest taki przystojny... nawet ok, ale ten nos...

besia11

Ja mu dałam 10. Uważam, że rolą w filmie "Jak stracić chłopaka w 10 dni" udowodnił, co potrafi. Pozdrawiam.

besia11

JA mu dałam 10/10... Nie wiem czemu ale biscie mi sie podoba jego gra aktorska...sposób mówienia ,chodzenia w filmie... Wiem , że nie jest taki najlepszy ale ja go uwielbiam.. .i sama nie wiem czemu .

besia11

Cóż, według niektórych jest dobry i trzeba się z tym pogodzić... Ja uważam, że jest świetny, choć jest wielu lepszych od niego. Dużo zależy od roli. Pan M. zazwyczaj nie miewa dobrych ról... ale myślę, że wszystko przed nim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones