Matthew PerryI

Matthew Langford Perry

9,1
14 001 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matthew Perry

Po raz pierwszy ujrzałam tego aktora w komedii "Jak ugryźć 10 milionów" i padłam pod wrażeniem jego min i gestów. Uwielbiam gdy wali głową w kierownicę. Świetny aktor komediowy.

Kasha

walenie w kierownice było najlepsze tio prawda...:D :D :D

Kasha

hehehe popłakałam się ze śmiechu na tym filmie :P on jest świetnym aktorem komiediowym! A jego rola w serialu "Przyjaciele"? CUDO!

Kasha

film jest swietny, akcja z kierownica tez. Mnie jeszcze sie podoba w 2 cz jak Oz ucieka z domu (klaskacz), obserwuje dom i jak schodzi po schodach aby otworzyc drzwi dziewczynce z ciasteczkami ;D no i jak jedzie do Tulipana i przejezdza jego kure ;P

bacha32

Matthew jest naprawdę rewelacyjny! Jak większość pewnie, ja też poznałam go dzięki roli w "Przyjaciołach". Masakra! Za każdym razem jak go widzę to już wiem, że za chwilę będę pękać ze śmiechu:) Te jego miny, gestykulacje i akcencik! Ten serial straciłby niewiarygodnie dużo w moich oczach, gdyby nie on. Naprawdę świetny aktor komediowy. Ale nie tylko. Widziałam go niedawno w dość poważnym filmie i wypadł równie rewelacyjnie. Ma talent chłopak!

goh

Tak, to naprawdę fajny facet. Widziałam kilka wywiadów z nim itp. i uważam, że jest naprawdę miły, sympatyczny i ma wielkie poczucie humoru. Można to choćby zobaczyć we "Friends bloopers" :] To świetny facet, przystojny i naprawdę dobry aktor.
Pozdrawiam =]

meell

Zgadzam się ze wszystkimi przedmówcami.Matthew jest po po prostu genialny.Poznałam go dzięki roli w "Przyjaciołach" i od razu mi się spodobał i do tego wszystkiego jest niebywale przystojny:)

zagri

Zgadzam się =przystojny, utalentowany i zabawny aktor. Uwielbiam go!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones