Andy wraz z drużyną nieśmiertelnych wojowników znów odnajduje w sobie zapał do walki, ścierając się z potężnym nowym wrogiem, zagrażającym ich misji ochrony ludzkości.
Autorytarna przywódczyni fikcyjnego narodu zmaga się z narastającymi problemami jej kraju. Próbuje za wszelką cenę nie doprowadzić do kompletnego upadku, który wydaję się być nieuchronny.
Lata 30 XX wieku. Dwóch żołnierzy i sanitariuszka to trójka bliskich przyjaciół, która zostaje uwikłana w jedną z najbardziej szokujących i tajemniczych intryg w historii Stanów Zjednoczonych.
Rewolwerowiec Django przyjeżdża do New Babylon. Miasteczko, w którym szuka zadośćuczynienia za dawne krzywdy, staje się areną walki z groźną Elizabeth Thurman.
Młoda Rosjanka wbrew swojej woli odbywa szkolenie, podczas którego uczy się uwodzić szpiegów. Niebawem zostaje wysłana do Budapesztu, gdzie musi wydobyć tajne informacje od amerykańskiego wywiadowcy.
Pięciu przyjaciół w tajemnicy wynajmuje mieszkanie, które służy im do spotkań z kochankami. Kiedy znajdują ciało martwej kobiety, zaczynają się wzajemnie podejrzewać o zabójstwo.
Film oparty na prawdziwej historii przedwojennego konfliktu między żandarmerią wojskową a dopuszczającymi się notorycznych przestępstw mieszkańcami holenderskiego miasta Oss.