Meg Cabot

Meggin Patricia Cabot

6,5
18 ocen materiałów do scenariusza
powrót do forum osoby Meg Cabot

...że seria pośredniczka zostanie zekranizowana. To są moje ulubione książki napisane przez Meg Cabot. Pamiętnik Księżniczki też jest fajny, ale uważam, że Pośredniczka jest lepsza.
A jak Wy uważacie?
Pozdrawiam :)

Vendetta

Zgadzam się z Tobą. Chociaż pewnie jestem za duża na tego typu książki to mimo wszystko lubię je czytać. "Pośredniczka" to seria moich ulubionych książek.Są napisane na luzie i z humorem, czyli tak jak lubię :)

Vendetta

Kocham tą serie . Macie jakieś informacje kiedy będzie zekranizowana ? Proszę o odpowiedź xd.

lauruss_120

Pamiętnik księżniczki nie za bardzo mi przypadł do gustu ale za to seria Pośredniczka jest fantastyczna !!

Lilka_a

ja nie przepadam za pamiętnikiem za to pośredniczka... hmmm...
cud, miód i czekoladki ;) ja również czekam na ekranizację.

Souxie

pośredniczka jak i inne książki Meg Cabot po prostu wciąga
osobiście przeczytałam ją 3 razy
i nie mogłam się oderwać od książki
oby nakręcili serię
no ale nie sądzę żeby znaleźli aktora który spełnił by wymagania dotyczące się wyglądu Jesse'a ;)

Scarlet_t

Meg na swojej oficjalnej stronie potwierdziła, że seria Pośredniczka zostanie zekranizowana.
"Oh, and in the middle of all of this? I got emailed the script for the Mediator movie!

That’s right.

THE. MEDIATOR. MOVIE."

Vendetta

myślę, że filmu z tego nie zrobią. Ale za to jakiś miniserial mogliby nakręcić :) Kogo obsadzilibyście w rolach Jesse'a i Suze?

Maarit89

Też bym się cieszyła, gdyby zekranizowali tą serię. Ale nie jako film tylko jakiś sensowny serial.
Ciekawe kto by mógł zagrać Suze i Jesse'a no i Paula- ja na razie nie mam koncepcji.

Maarit89

Kurczę, tyle lat już minęło, i ani filmu, ani tv serii... Mam już 34 lata, Pośredniczkę kocham od gimnazjum/liceum i nadal czekam na ekranizację :)

Vendetta

pośredniczka jest zajebista! teraz właśnie zaczęłam 1-800-jesli-widziałeś-zadwoń podobno mówią fajna seria;) nie moge sie doczekac czy zekranizują pośredniczkę. z tego co wiem 1-800-jesli ... to nakrecili ale nigdzie nie moge znależć ( podobno serial - na książce pisało)

be_with_you

tak, na podstawie serii 1-800-Jeśli-Widziałeś-Zadzwoń nakręcono serial
http://www.filmweb.pl/serial/Poszukiwani -2003-141551

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones