...że seria pośredniczka zostanie zekranizowana. To są moje ulubione książki napisane przez Meg Cabot. Pamiętnik Księżniczki też jest fajny, ale uważam, że Pośredniczka jest lepsza. A jak Wy uważacie? Pozdrawiam :)
czy oprócz "Liceum Avanol" i "Pamiętnik księżniczki" są lub będa jeszcze jakieś filmy na podstawie jej książek? : )
według mnie jest świetną autorką, uwielbiam czytać jej książki.
wie ktoś coś o tym? :) to byłoby strasznie spoko :D
Czytaliście książkę ,, Porzuceni"- polecam warto. Czekam na drugą część która ma się ukazać wiosną
Zazdroszczę jej talentu...przeczytałam wszystkie jej książki :)
Ma być zekranizowana "Papla", czy to prawda?
Dziewczyny Ameryki (super) i innych fajnych ksiażek dla nastolatek i kobiet polecam !!
Wie może ktoś kiedy w wresji polskiej ukaże się jej ksiązka "missing you"??