Meg Cabot

Meggin Patricia Cabot

6,5
18 ocen materiałów do scenariusza
powrót do forum osoby Meg Cabot

Dziewczyny Ameryki (super) i innych fajnych ksiażek dla nastolatek i kobiet polecam !!

Bene

Nie cierpię takich książek, ale jej powieści mnie wciągają na dłuuugie godziny! Podobały mi się wszystkie, które czytałam, a było ich wiele ;)

Bene

Tak, jej ksiażki są naprawdę świetne, szczególnie seria Pośredniczka. Mam nadzieję, że kiedyś będzie sfilmowana.

użytkownik usunięty
Magdinka

Jezu, również chciałabym żeby ktoś w końcu zrobił ekranizację pośredniczki. Najlepiej wszystkich części. A już napewno szóstej, najważniejszej. Ale zapewne wezmą jakąś brzydką aktorkę, brzydkiego aktora, i wszystko pomieszają tak, że nie będzie zupełnie podobne do książki. Dziewczyna Ameryki podobno już była nakręcona (tak pisało na książce, którą zakupiłam), a jednak coś takiego zupełnie nie istnieje. Może ja to w przyszłości zekranizuję. Idealnie.

Bene

Zdecydowanie popieram! "Czwarty wymiar" to jej najlepsza książka! też jestem zdania, że powinni się wziąć za sfilmowanie całej "Pośredniczki". Jak dla mnie "pamiętniki" są najgorszymi książkami jakie napisała.

użytkownik usunięty
Maarit

Zgadzam się! W gruncie rzeczy "Pamiętniki" są o głupiutkiej małej dziewczynce. Nie przepadam, choć przeczytałam wszystkie części. Za to "Pośredniczka" jest super.

Zgadzam się pośredniczka była super, też czekam aż ją sfilmują, przeczytałam całą serię "pamiętnika", "pośredniczki, "1-800", "dziwczyne ameryki 1,2" "liceum Avalon"(czy jakoś tak), "idola nastolatek" dla mnie to super autorka książek dla nastolatek! pzdr.

Bisexidryna

kocham jej książki ;] a pośredniczka, to arcydzieło normalnie ;D
i jeszcze ten jesse... ahhh ;D

ings

"Pośredniczka" i "Papla" to moje ulubione książki :)

kargra89

hehehe ja tez czytalam wszystkie jej ksiazki i bardzo mi sie podobaly ale "posredniczka" jest swietna :) szczegolnie ostatnia czesc:P Jak ktos lubi "powrot do przyszlosci" to ostatnia czesc bardzo podobna jest :)) A Jesse jest bezbledny... xD

olka93xD

Przeczytałam wszystkie jej ksiażki dla nastolatek i wg mnie najlepsze są:
1. Pośredniczka
2. Liceum Avalon
3. 1-800 jeśli widziałeś zadzwoń
4. Magiczny pech (JINX)
5. Jeszcze mnie polubicie
6. Kłamczucha w opałach
7. Idol nastolatek
8. Dziewczyna Ameryki
9. Pamiętnik księżniczki
Z jednej strony chciałąbym doczekać sie sfilmowania Pośredniczki ale z drugiej obawiam się, że połowa najlepszych momentów zostanie wycięta lub po prostu zmieniona. Szkoda, ze reżyserzy nie trzymają się wiernie książek :(

Annik

Uhhh "Dziewczyna Ameryki" bardzo mi się podoba xD Muszę wypożyczyć drugą część xD :)

moni921

taaa... czytając Dziewczynę Ameryki mam wrażenie, że czytam w pewnym sensie o sobie ;) Pod względem cech charakteru jestem bardzo podobna do Samanthy :):)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones