Michał Waszyński

Mosze Waks

[{"id":2,"name":"director","above5p":true,"career":{"name":"reżyser"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"/person/ajax/roles/49413/2","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":315,"rate":7.6158730158730155,"desc":"ocen","profession":"pracy reżysera"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producent"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/49413/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":8,"rate":7.5,"desc":"ocen","profession":"pracy producenta"}},{"id":1,"name":"screenwriter","above5p":false,"career":{"name":"scenarzysta"},"ranking":{"name":"Scenariuszy","link":"/person/ajax/roles/49413/1","url":"/ranking/person/screenwriter"},"rating":{"count":1,"rate":8,"desc":"ocena","profession":"scenariuszy"}},{"id":10,"name":"montage","above5p":false,"career":{"name":"montażysta"},"ranking":{"name":"Montażu","link":"/person/ajax/roles/49413/10","url":"/ranking/person/montage"},"rating":{"count":1,"rate":8,"desc":"ocena","profession":"montażu"}},{"id":6,"name":"actors","above5p":false,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/49413/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":1,"rate":7,"desc":"ocena","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,6
315 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Michał Waszyński
  • użytkownik usunięty

To skandal!!! "Król polskiego kina" i taka ocena????!!!!!!!!!!!

• Poniewaz wiekszosc ludzi go po prostu nie zna, a pewnie co poniektorzy obejrza skrawek jego filmu, pomysla "pff czarno biale gówno" , wejda zbulwersowani na filmweb, dadzą 1 i po sprawie!

Oczywiscie M.Waszynski to mistrz polskiego kina.

• Bobey Też mnie dziwi ta średnia.
    Ale na tą stronę wchodzą sympatycy Kina przedwojennego, jest nas dość mało, ale wszyscy oceniamy go wysoko.
    Mało kto by szukał by reżysera w sumie od 70-lat nie aktywnego zawodowo, żeby dać mu niską ocenę.
    Dymsza, Bodo, Fijewski i wielu innych twórców mają średnie po prawie 9,5.

Król polskiego kina przedwojennego taką niską, może dlatego, że ostatniego czasu wyszedł na dvd odświeżony cyfrowo "Co mój mąż robi w nocy". Jest to chyba raczej słabszy film w jego filmografii. Dużo osób go obejrzało i negatywnie oceniło jego reżysera, nie znając reszty jego dorobku.

• lukasz78902 8,7 to rzeczywiście niska średnia...

• Winston_Wolf 9,1 no rzeczywiście!

• doliwaq Spadła mu nota do 7,9. Ale to i tak nieźle ;)
    Na razie mam obejrzane tylko 4 filmy M.Waszyńskiego i średnia wychodzi mi równo 8.

• Jak dla mnie to mistrz przedwojennej polskiej komedii!

• Lucas1608 Kurcze gdyby Polska była w pełni niepodległa po IIWŚ to Waszyński nadal by kręcił filmy w RP