Michael BayI

Michael Benjamin Bay

6,4
6 157 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Michael Bay
Kruchy_4

ALE BY BYŁO ZARĄMBIŚCIE!

Kruchy_4

Nie.

Kruchy_4

Oby nigdy nie wyszła

Kruchy_4

Było by super gdyby powstał taki film. Moim zdaniem to kwestia czasu. Gra jest zbyt popularna by przeszła tylko przez świat graczy. Krótko mówiąc, jestem za. Ale jeśli chodzi o kwestie filmu, to nadawałby się tylko do nakręcenia części z serii Modern Warfare czy Black Ops. Pierwsze trzy części to druga wojna światowa, więc jakoś nie widzę tu Michaela, ale pozostałe części, jak najbardziej.

Kruchy_4

Chciałbym jakiś film o CoDzie, ale BŁAGAM! NIE BAY!

Kruchy_4

Brak słów, jestem zdecydowanie za nie. Przy takich produkcjach 99% jest na to że takim filmem zajmie się gówno typu Bay a więc lepiej sobie darować.

Kruchy_4

Ooo. Cudowny pomysł. :) Acz, zgadzam się z tym, co napisał pionder23, lepiej nowsze czasy.
No i chciałabym zobaczyć Kapitana MacMillana. :)

Kruchy_4

O co wam chodzi? Przecież Call of Duty to wybuchy i ciągła akcja, specjalność Michael'a Baya. Co może pójść źle?


Kartolus

Specjalnością Micheala Baya są też wku*wiające postacie, nietrafiony i obraźliwy humor, brak szacunku do materiału źródłowego (np: Transformers), ujęcia na kobiece tyłki i lokowanie produktów.

DR16

Co złego jest w ujęciach na kobiece tyłki?
https://www.youtube.com/watch?v=sSQ85ryb2Q0

McKornick

Tak naprawdę to nic, chodzi mi o to że są zbędne w filmach o wielkich gadajacych robotach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones