Michael JacksonI

Michael Joseph Jackson

8,3
963 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jackson

Dlaczego Michael Jackson ma czarne rordzeństwo? Czyżby był adoptowany?

Dobry_2

Ma czarne rodzeństwo bo sam był czarny, ale tyre operacji sprawiło, że jest blady

ON BYŁ CZARNY!!

Iranzilla

To nie przez operacje tylko chorobe zwaną bielactwem.

InowroclawskiWilk

Są różne wersje... albo operacje plastyczne albo ta choroba... jedno jest pewne - kiedyś był czarny...

Dobry_2

wiadomo że opercaje...
przeciez niedługo odpadnie mu nos :D

donkoguto

Operacji plastycznych to on miał wiele :D A co do tematu są różne wersje : że to przez chorobe, przez operacje plastyczną..... Bliżej nie wiadomo :D

użytkownik usunięty
Dobry_2

On po prostu zmienił kolor skóry. Operacyjnie oczywiście.

heh...Michael nigdy nie zmienił koloru skóry co do operacji to nie wiadomo on sam przyznaje się do 3 a nos nigdy mu nie odpadał to jest kolejna wymyślona plota!

malpiszon

Według moich obserwacji to jego kształ twarzy zmniniał się poprzez operacjie(prawda podopodobnie 3), stres, nerwy, oraz chorobę. Myslę że sie "nie wybielał"wierze w to, ze świadomościa intenia rózżnych dokuczliwych chorób...które tylko czychaja aby zniszczyc człowieka

pateks

Wiesz, twoja teoria ma luki. Bo gdyby ją wziąć pod uwagę, to - dlaczego np. taka Marilyn Monroe, która też miała operację nosa, i podbródka, czemu, mimo deprechy życiowej, nieudanych małżeństw, ćpania, itd. - nie rozpadła się pod względem urody niż Michael?

Są dwie, i TYLKO dwie prawdopodobne tezy jego wyglądu (nie wiem już, w którą wierzyć) - albo bielactwo, i w związku z tą paskudną chorobą chęć piosenkarza stania się białym człowiekiem, albo też operacje, chemiczne wybielanie, itp. Dlaczego? Ponieważ w latach 80 (ponoć) kwestia rasowa osiągnęła szczyt. Tzn. weźmy to tak:
=) po pierwszej wojnie utworzono Harlem, getto (!) dla ludzi Czarnych, miejsce biedoty i syfu (w małych, jedno-pokojowych mieszkaniach, pośród śmietników, mieszkały całe rodziny Murzyńskie)
=) W latach 60 osobne były szkoły dla Białych, osobne dla Czarnych
=) W latach 70 największym źródłem przestępczości w Nowym Jorku był Harlem właśnie;
=) W latach 80 nastąpił (z tego, co wiem) szczyt kwestii rasowej.

Możliwe, że wówczas Michael poczuł chęć stania się Białym, i poddał się operacjom, chemicznemu wybielaniu, itd.

Obie teorie odpowiadają także plotce, jakoby Michael był łysy (i nosił perukę). Otóż, albo od chemii mu powypadały, albo w wyniku bielactwa wybieliły mu się (albinizm powoduje bielenie się wszystkiego, łącznie ze źrenicami).

W każdym razie, ja jestem ogromnym fanem Michaela (zobaczcie na GIF w moim profilu - zwalnia, ale wyciąłem go z teledysku 'Smooth Criminal' - duuużo robotry przy tytm było). Mogłem się więc przy powyższym 'wywodzie' pomylić w paru kwestiach, więc jakby co to zwróćcie mi uwagę :)
Pozdrawiam

Bruce_Lee

Ja mam inne pytanie, jak można synka nazwać Prince :( Trzeba mieć fiku-miku....

Bruce_Lee

Majkel utrzymuje, że jego zmieniła kolor w wyniku choroby. Wydaje mi sie to logiczne. Pewnosci i tak nie będziemy mieć. Bielactwo nabyte może pojawić się właśnie w wieku dwudziestu kilku lat...tak jak to bylo w jego przypadku. Zmiany najczesciej wystepuja na tułowiu i twarzy. Mozna to ratowac troche makijazem, a jesli nie udaja sie proby repigmentacji mozna pokusic sie o farmakologiczne odbarwinie skory. Pacjenci zle znosza psychicznie takie defekty estetyczne i zmiane swojego wygladu (pewnie dlatego operacje). Jesli ktos przesledzi jego stare teledyski i zdjecia to widac, ze najpierw zaczelo się bledniecie skory a dopiero w potem widac zoperowany nos. Dlaczego ktos, kto od 5 roku zycia wystepuje na scenie jako czarny i po dwoch solowych plytach znany wszystkim jako czarny amerykanin, nigdy nie wykazujacy tendencji rasistowckich, niezadowolenia ze swojej rasy, mialby sobie zmieniac kolor skory??????? Do tej pory pracuje glownie z Czarnymi ludzmi.

rybkiiii

ja slyszlem rozne wersje ze to sprawa pigmentow ze bielactwo i takie tam ale on byl muzynem i zrobil sie na bialo bo jako czrny nie mial bysz szans na wieksza kariera a pozatym on ma narabane w glowie i jest pedofilem ........................ a moze michael juz dawno umarl a zyje w nim tylko ufo ????

Sandman_3

To ty masz nababrane w głowie, skoro takie głupoty pieprzysz... jakoś Michael dorobił się kariery albumem 'Thriller', a wydał go... rety! Zaskoczenie! Wydał go, będąc jeszcze Murzynem! Czy aby na pewno 'nie miał szans na większą karierę'?! Ty się pierdolnij w łeb zanim zaczniesz pieprzyć, że 'żyje w nim UFO'.

Natomiast zgadzam się w zupełności z poprzednikiem tego durnego kolesia. Poprzednik wykazał najlogiczniejszą teorię - tak zapewne było i tłumaczy to wszystkie aspekty związane z osobą Michaela...

Bruce_Lee

samuraj to ty pomysl logicznie w czasach dyskriminacji rasowej kariera jako muzyn puknij sie dlateko pisalem ze nie mial szans na cos wiekszego dzisaj jest cala masa artystow 1 plyty lub piosenki i to jest kariera napewno nie a ty myslisz ze on na bialo to sie przez przypadek zrobil ????? a jezeli twoja inteligencja nie zadzilala w pewnym momencie z tym ufo to ironia zart pogladaj staszny film 3 tam tez jest ufo :P:P na nich tez bedzisz bluzgac dziecko neo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones