Michael JacksonI

Michael Joseph Jackson

8,3
963 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jackson

i choć ten link pojawiał się juz wiele razy, to chciałabym zeby zobaczyła go jak najwieksza liczba osob.. http://techwoo.com/i-lied-for-my-father-i%E2%80%99m-sorry-michael-jordan-chandle r/

a najdziwniejsze w ludziach jest to, że mimo to, że sam "poszkodowany" przyznaje sie, że to było oszustwo, to i tak znajdzie sie wiele osób, które podważa jego prawdomówność itp.. a gdy zostanie coś napisane w gazetach, wierzą w to bezgranicznie.. ja zawsze wolę wierzyć w dobro ludzi i być może jestem naiwna, ale przecież nic na tym nie tracę.. a poza tym.. jesli ktokolwiek z nich mówi prawdę (Michael/ Prasa) to Michael.. no bo co dziennikarze mogą wiedzieć.. ?

janet1

a i jeszcze jedno mi się przypomniało.. czytałam ostatnio "Scar Tissue" Kiedis'a i znalazłam taki oto fragment: "W końcu Cher powiedziała:
-Okay, czas iść spać. Bedziemy spać w jednym łóżku, ja po tej strony, ty po tamtej.
Ogarnelo mnie napięcie. Nie chodziło o to, że miałem zamiar przystawiać się do tej kobiety, ale o samą mozliwość przebywania w jednym łóżku z tak piekna istotą. Uznałem jednak, że wszystko w porzadku, bo jesteśmy przyjaciółmi.
Cher poszła do łazienki. Zostawiła drzwi szeroko otwarte. W sypialni było ciemno, ale w łazience paliło się światło, patrzyłem więc, jak się rozbiera, przez cały czas udając, że zasypiam. Widziałem nagie kobiece ciało, wysmukłe i szczupłe, wyjątkowe, podniecające. Nie dysponowałem jeszcze odpowiednimi środkami, żeby pragnąc fizycznego związku z nią, ale według mnie był to stymulujący i na wpół niewinny moment. Po chwili Cher wróciła do pokoju i naga położyła się do łóżka. Pamiętam, jak myślałem: Leżeć koło nagiej kobiety to wcale nie taka zła sprawa."

i kto tu jest pedofilem hm?

janet1

Gdzie mogłabym to przeczytac w j.pl. z gory dziekuje za odpowiedz

bozydarczyslawa

"Blizna" Anthony Kiedis

janet1

janet1 mam rozumieć, że MJ spał w jednym łóżku z Cher, która była naga? A co to za książka???

cameron88

w sumie racja nie napisałam co i jak.. ale powyżej jest autor czyli są to wspomnienia Anthony'ego Kiedisa ;)

janet1

A co wspomnienia tego gościa mają do Michael'a? Bo nie za bardzo rozumiem...

kamilka_123

nie mówie tu o Michaelu, tylko o Cher..
że mimo braku dowodów wiele ludzi wierzy ze MIchael był winny, a taka Cher nie poniosła zadnych konsekwencji..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones