Michael Muhney

6,8
75 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Muhney

Bardzo go lubie w Veronice Mars. :)

a_tekowska

no w veronice jest super strasznie mi się podoba jego uśmiech :)

a_tekowska

w veronice jest super, ciagle sie myli w sledztwach i dokucza veronice i jej ojcu ale w sumie to pozytywny bohater, mozna sie posmiac :). szkoda ze go zabija

doniag

W Veronice poprostu go uwielbiam,szkoda,że 3 serii go uśmiercą.

użytkownik usunięty
sylwiachl

A ja właśnie w Veronice Mars go nienawidzę. Ale jest dobrym aktorem. Nie oglądaliście pierwszego odcinka?

Ja go jednocześnie lubiłam i nie lubiłam. Na początku mnie denerwował, ale potem stwierdziłam, że fajne jest właśnie to, że jest taki irytujący :]. Przynajmniej było zabawnie. Musi być jakaś taka postać.
Szkoda, że go uśmiercili. I to w taki dziwny sposób. Najpierw dali nam powód, żeby się śmiać (ten strzał do lustra), a potem pa, pa, elemencie komiczny - szeryf is death.

a_tekowska

Ja nie rozumiałam jednego. Wszyscy główni mieszkańcy miasteczka mówią, że to buc, że żadnego śledztwa nie umie poprowadzić, a jednak to on zostaje ponownie wybrany na szeryfa?!

wankat

Tak, szkoda że go uśmiercili. Po tym już ten serial nie był aż tak fajny. Oglądnęłam do końca 3 serię, ale odcinki bez szeryfa były już trochę nudniejsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones