Michaela Conlin

8,0
1 500 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michaela Conlin

Dla mnie jest ona połączeniem Chińczyka z koniem.

użytkownik usunięty
ba_bunga

Wiesz co, może najpierw wklej własne zdjęcia a później oceniaj innych. To bardzo ładna kobieta, a ty na pewno jesteś brzydszy/brzydsza. Nawet nick masz jakiś obojniacki!!!!!!!!!! Pewnie jakiś babochłop :):):):)

W sumie to jest tak, jak według starego i mądrego przysłowia: „Każda potwora znajdzie swego amatora”.
Ale ok, każdy ma swój gust, szanuję to. Tobie akurat współczuję.
Ps. Mój nick nie ma ze mną nic wspólnego. To tylko wymyślona nazwa.

ba_bunga

ja sie zgadzam z wypowiedzią poprzedniego: ona jest bardzo ładna, a jak coś to wystarczyło powiedzieć że wg twojego gustu po prostu Ci sie nie podoba a nie obrażać i jechać po niej. ale tak moim zdaniem to ty chyba nie znasz sie na płci przeciwnej XD

gizmo666

No jego wypowiedź świadczy, że własnie się zna=] Po prostu wyraził swoje zdanie w sposób dobitny, i bardzo obrazowy (wg mnie trafny).

użytkownik usunięty
lena_777

Zgadzam się, Michaela jest połączeniem chińczyka z koniem, ale jest bardzo, ale to bardzo piękna. Ma oryginalną, nietypową urodę tylko dlatego, że jej mama jest Chinką, a ojciec Irlandczykiem. Twoja wypowiedź nie zabrzmiała w moim przekonaniu jako obraza, ale wyrażenie swojego zdania na jej temat.

ba_bunga

Dlaczego wg Ciebie jest taka brzydka? Bo nie jest tak "piękna" (tak powszechnej urody) jak Julia Roberts czy Angelina Jolie? Ja uważam, że jest ładna. Nawet, jeśli uważasz inaczej to dla Twojej wiadomości: nie każdy musi być piękny!
Nie tylko wygląd się liczy.

quleczka

Angelina Jolie jak dla mnie ma urode taniej zdziry z baru za rogiem, Michaela ma to COS, o czym sie wiekszosc dopiero dowie jak wyrosnie z X-Men i Transformers

ba_bunga

Zgodzę się w 100%! Dokładnie tak wygląda, co nie znaczy, że jest oryginalnie piękna :)

ba_bunga

A według mnie, jak komuś się nie podoba to wgl po co zaczynać taki temat, skoro wiadomo, ze zaraz się na ciebie rzucą jak na mięso i zaczną objeżdżać, ze się nie znasz. x3

ba_bunga

to jest oczywista prowokacja. Ta dziewczyna moze i nie jest ideałem piękna ale do brzydkich też nie należy. 9/10 za urode

ba_bunga

A według mnie jest piękna;)

ba_bunga

Nie zgadzam się, ale to nie znaczy że się nie uśmiałem :P czemu jedziesz po niej jak po łysej kobyle? -bo to krzyżówka chinczyka z koniem xd

ba_bunga

Oh my God! What the...? Ja się boję pomyśleć jak tacy ludzie jak ty by mnie nazwali :( skoro wg ciebie ona to: "Przerażający wybryk genetyki" brrrrrrr
#_#

ba_bunga

Nie zgadzam się. Według mnie to jedna z najpiękniejszych aktorek, nie dość, że idealnie odgrywa swoje role, to jest śliczna i utalentowana. Jak to się mówi, o gustach się nie dyskutuje, ale... Boże, jakie TY musisz mieć kompleksy co do swojego wyglądu, skoro obrażasz takich ładnych ludzi?

alice12321alice

Ja nie mam kompleksów co do swojego wyglądu, wręcz przeciwnie, a mnie się Michaela nie podoba. Po prostu, uważam, że jest brzydka, i przyznam, że porównanie autora wątku niesamowicie mnie rozbawiło, głównie ze względu na swoją trafność.
Owszem, jest ładniejsza niż część kobiet, ale uroda to kwestia gustu, i nie rozumiem, czemu od razu, jeżeli komuś się nie podoba, to znaczy, że ma kompleksy, prowokuje bądź się nie zna. Ja sama na początku uważałam, że jest ładna, ale w końcu coraz bardziej zaczęła mi przeszkadzać jej niesamowicie szeroka szczęka. Chyba, bo może chodzi o coś innego?
Tak czy inaczej - niektórym się podoba, niektórym nie, i po prostu trzeba to zaakceptować, a nie obrażać ludzi, którzy mają inne niż my zdanie.
Nawiasem mówiąc - Tamara Taylor, grająca razem z nią w Kościach, jest według mnie prześiczna :)

Nefeid

No widzisz, a mnie akurat Tamara Taylor się nie podoba. Jeśli już chwytamy się porównań zoologicznych, to pani doktor Saroyan ma żabią twarz:) Natomiast Michaela jest ładna- przez domieszkę krwi azjatyckiej, ma bardzo interesujący typ urody. Do tego śliczny uśmiech. Jak widać gusta są bardzo odmienne.
Swoją drogą ciekawi mnie czy ocena wystawiona przez autora/autorkę wątku dotyczy tylko urody. Jeśli tak, to proponuję przerzucić się na fotkę;)

Gongu

Żabia twarz :D
I zgadzam się - tu się ocenia głównie aktorstwo, a nie urodę -.-

Nefeid

Może przez te oczy ale serio tak jakoś żabio wygląda;) Co nie znaczy, że to z mojej strony jakiś zarzut- nie wartościuję ludzi ze względu na to czy mi się podobają czy nie;)

Gongu

Nienawidzę Cię :D :D Teraz przez Ciebie widzę w dr. Saroyan żabę :P

Nefeid

Przepraszam:)

Gongu

Nie szkodzi (:

Nefeid

No to kamień z serca:)

Gongu

A pokaz mi ładna czarna kobiete? ps uwazam ze Tamara jest brzydka

Nefeid

mam podobne zdanie jak Ty.
co jest z jej twarzą?!
sceny,kiedy się z kimś całuje,pokazują to dość dobitnie-ma większą twarz niż mężczyźni.a to nie lada wyczyn nie mieścić się w kanonie.
progeria?

Elvis_i_koty

no ale na serialowe standardy-aktorzy nieźle.

ba_bunga

Sprawdź znaczenie wyrazu genetyka, a potem wylewaj swoje rasistowskie żale. Ale najlepiej w domowym zaciszu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones