Drużyna angielskich piłkarzy jedzie do Rzymu na Mistrzostwa Świata Osób Bezdomnych. Ich zdolny nowy zawodnik musi uwolnić się od przeszłości i nauczyć się grać zespołowo.
Jerozolima, 33 rok n.e. Clarence, zadłużony mężczyzna, który chciałby zapewnić swojej rodzinie lepsze życie, pod wpływem rosnącej sławy Jezusa postanawia samemu obwołać się mesjaszem.
Lata 80., południowe wybrzeże Anglii. Samotna i prowadząca rutynowe życie Hilary jest zauroczona nowym pracownikiem kina, z którym nawiązuje bliską więź.
Czwórka odwiecznych obrońców ludzkości, których śmierć się nie ima, odkrywa nową nieśmiertelną i mierzy się z przeciwnikiem zainteresowanym ich mocami.
Bohaterom tego thrillera o zjawiskach nadprzyrodzonych - nastolatkom przebywającym na obozie na odległej wyspie - towarzyszą romanse, rywalizacja i mroczne tajemnice.