PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838827}

Top Boy

7,8 5 042
oceny
7,8 10 1 5042
Top Boy

Nowe odcinki odsłaniają przed nami dalsze losy Dushane'a (Ashley Walters), który powraca do Londynu, by stanąć do walki o przejęcie kontroli nad przynoszącym ogromne zyski handlem narkotykami. We wspinaczce na szczyt ma mu pomóc Sully (Kane Robinson), jego bliski przyjaciel i partner, a także rywal, który także wraca na londyńskie uliceNowe odcinki odsłaniają przed nami dalsze losy Dushane'a (Ashley Walters), który powraca do Londynu, by stanąć do walki o przejęcie kontroli nad przynoszącym ogromne zyski handlem narkotykami. We wspinaczce na szczyt ma mu pomóc Sully (Kane Robinson), jego bliski przyjaciel i partner, a także rywal, który także wraca na londyńskie ulice po odsiadce w więzieniu. Na drodze do opanowania miejscowego półświatka dilerom staje jednak Jamie (Micheal Ward), młody, ambitny i okrutny przestępca, który nie zamierza ustępować miejsca Dushane'owi i Sully'emu.

Top Boy
Zwiastun nr 4 (sezon 5, polski)
Top Boy
Zwiastun nr 2 (sezon 3, polski) 1:35
Top Boy
Zwiastun nr 1 (sezon 3, polski) 2:36
nr 4 (sezon 5, polski) 2023-08-14T11:00:51 https://fwcdn.pl/webv/62/04/66204/66204.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/27/838827/Top_Boy___sezon_3___Oficjalny_zwiastun___Netflix.vp9.1080p.webm
Top Boy zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

dystrybucja
Netflix
tytuł oryg.
Top Boy
inne tytuły

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF, Polsat Box, Disney+, Skyshowtime, FlixClassic, Play Kraków, Red Carpet i VOD Warszawa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.