Miguel FerrerI

Miguel José Ferrer

7,7
5 305 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Miguel Ferrer

Pierwszym filmem, gdy go zobaczyłem był "Hot Shots 2". Później widziełm go w "Traffic`u", ale na zawsze dla mnie już pozostanie agentem FBI Albertem Rosenfeldem w kultowym "Miasteczku Twin Peaks". Postać wyrazista, zabawna, sarkastyczna, ciekawa.

Motortown

o tak, Albert jest genialny... uwielbiam odcinki "Twin Peaksa" z jego udziałem:)

kRis

"Przyznaję się do niejakiego cynizmu, ale przemocy mówię NIE i walczę z nią. Godnie przyjmuję razy i chętnie przyjmę jeszcze jeden ponieważ wybrałem życie przy boku Ghandiego i Kinga. Moje troski są natury ogólnej. Odrzucam zemstę, agresję i odwet. Podwaliną mojego światopoglądu jest... miłość. Kocham cię, szeryfie Truman."
Tym to mnie zabił:)

użytkownik usunięty
kRis

Nie tylko ciebie :)

<za krótki za krótki za krótki>

Za to odwet dobrze robił w filmie "Odwet", ale dla mnie poza Albertem będzie pamiętany jako Frank Riva z "Drug Warsów", bo o "Trafficu" należy zapomnieć.

Picu

Twin Peaks poznaję dopiero teraz i rzeczywiście gra tam bardzo fajnie. Jednak do tej pory facet kojarzył mi się przede wszystkim jako Bob Morton z "Robocopa".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones