Miguel FerrerI

Miguel José Ferrer

7,7
5 294 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Miguel Ferrer

Goodbye, Agent Rosenfield ;(

użytkownik usunięty

http://deadline.com/2017/01/miguel-ferrer-dead-ncis-los-angeles-crossing-jordan- 1201890002/

Jestem w ciężkim szoku.

Cudowna postać w TP. Będzie mi go brakować :(

mam nadzieję że nakręcili już wszystkie sceny i występ w trzecim sezonie będzie ładnym ukoronowaniem jego życia i kariery

pamietam go z filmow z lat 80-90tych solidny drugi plan, szkoda bo nie byl bardzo posuniety w wieku...

"HOT SHOTS 2"!
WAR! IT'S FANTASTIC!

https://www.youtube.com/watch?v=QQrvBBpdS8Y

Albert's path was strange and a difficult one.

Zapamiętałem go z "Robocopa" i "Obcego z Głębin". Jeden z moich ulubionych. Smutne.

Właśnie się dowiedziałem że umarł. Niech mu ziemia lekką będzie. Żegnaj Albercie Rosenfield.

,,I love you, sheriff Truman".

Będziemy pamiętać

Oglądam właśnie 8 sezon DH i ma tam swój epizod, wchodzę na jego profil żeby ocenić, a tu taka informacja...

użytkownik usunięty

Mamy zdjęcie z planu.
http://deadline.com/2017/01/david-lynch-remembers-miguel-ferrer-twin-peaks-died- 1201890957/

Oj szkoda,młody jeszcze był i bardzo go lubiłem w NCIS LA
Niech spoczywa w pokoju

romek_krakow

Wiadomo jak rozwiązano to w NCIS Los Angeles? Było, że przez dwa odcinki chyba leży w szpitalu, a potem że niby odszedł załatwiać jakieś sprawy (w sensie że znika). Jak to rozwiązano? Czy po prostu nakręcili wszystkie sceny z nim, a jak umarł to postanowili wykorzystać te sceny szpitalne? Chyba nie wiedzieli że on umrze i nie nakręcili tego specjalnie?

FF7manifo

Zauważ, że na końcu tego odcinka ze scenami szpitalnym, kiedy Henrietta idzie do windy - i w tle leci utwór "Knock knock knocking on heavens door", co już we mnie wzbudziło przykre przeczucie. I przed napisami końcowymi jest hołd złożony Miguelowi Ferrero od współpracowników i twórców serialu.
I sceny "szpitalne" serialowe mogły być ostatnimi jakie autentycznie nakręcił będąc już bardzo osłabiony. Zwróć uwagę, że już od 1-2 sezonów w rozmowach "przy szklaneczce" pod koniec części odcinków jest poruszany wątek wykrycia raka (choć może nie tak dosłownie, ale można to wyczytać pomiędzy wierszami), oraz rokowań i Granger wykręca się od odpowiedzi, ale w jednym z nich mówi Hetty, że nie jest dobrze - ale jeszcze im trochę napsuje krwi i tak łatwo się nie podda. Czyli prawdopodobnie już wówczas znał rokowania w swojej własnej sprawie - i jego własna walka była również walką postaci serialowej...

Możliwe, ze sceny szpitalne nie miały być ostatnimi, ale kiedy okazało się, ze już nie da rady grać - zastosowano scenę z listem... Zresztą widać na twarzy Hetty przerażenie kiedy pielęgniarka jej mówi, że odszedł. Po czym dodaje, że wyłączył alarm i odszedł ze szpitala...
Być może są sceny nagrane w latach wcześniejszych, których nie wykorzystano w odcinkach i pojawią się jako retrospekcje, czy nawiązania do wydarzeń, tak jak zrobiono to z postaciami w NCIS...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones