Mike PattonII

Michael Allan Patton

7,4
176 ocen muzyki
powrót do forum osoby Mike Patton

ponieważ jesteśmy na filmwebie i tu się komentuje filmy mam zapytanie-czy istnieje
podobny portal czy jak to się tam nazywa ale z muzyką, gdzie można by oceniać
wykonawców, płyty, utwory, dodawać do ulubionych, komentować koncerty,itp? tylko błagam
nie facebook, bo mnie tam nie ma i nie będzie! tylko poważne odpowiedzi, pls...

nie_mam_nicka

Ja używam last.fm, masz tam swoją 'bibliotekę' artystów, rekomendacje, wydarzenia i zaznaczasz ulubione utwory. Sama chętnie założyłabym konto na czymś, gdzie byłaby możliwość oceniania.

deevil

dzięki, to już coś, na pewno sprawdzę, pozdrawiam

nie_mam_nicka

allmusic.com nie jest zły, bez logowania, ale widać który z członków zespołu, gdzie grał, gdzie się udzielał, jakie płyty w podobnej stylistyce inne zespoły wydały, jakie wpływy słychać w danym zespole, na kim się wzorował, dyskografie itp.
Można powędrować w muzyce podobnie jak w filmach na filmwebie klikając w kolejne linki i dochodząc do zupełnie nieznanych obszarów. Pewnie też tak macie:)

rihoo

eh, przeraża mnie ogrom filmów, o których wiem i chciałabym je obejrzeć, a gdzie jeszcze te, o których jeszcze nie wiem? to samo z muzyką, życia nie starczy... ale przyznam, że takie poszukiwania są fajne:)

nie_mam_nicka

Ha! I to jest piękne w muzyce, co chwilę dokonujemy jakiegoś odkrycia, codziennie nowa "przygoda"... Warto sprawdzać z kim nasi ulubieni muzycy współpracują, to otwiera kolejne możliwości poznania :)

nie_mam_nicka

jedyna strona o muzyce w stylu filmweba jaką znam to rateyourmusic.com

kopecjusz

No, no, niezła, idzie do ulubionych. Dzięki Kopecjuszu;)

rihoo

proszę :D. btw tam można też oceniać filmy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones