Milla JovovichI

Milica Nataša Jovović

7,8
20 482 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Milla Jovovich

To ranking dla gwiazd kina a ona zagrała w jakimś resident evil i wszyscy się nią podniecają a ona ma 57 miejsce

matejko900_filmweb

5 element, joanna d'arc?

matejko900_filmweb

I właśnie jej zawdzięcza "jakiś resident evil" popularność, którą zdobył, jeśli już jesteśmy w tym wątku.
Zbyt bardzo skupiasz się na szczegółach, przez co nie dostrzegasz prawdy. Otwórz oczy, jeszcze jest czas.

matejko900_filmweb

A widziałeś/aś jej filmografię?

photograph1

Ja wiem czym jest resident evil, dlatego o nim pisałem bo to jemu zawdzięcz sławę ,to jej przełomowa rola jak dla każdej gwiazdy , lecz chodzi mi o to że ona nie jest wcale taką wybitną aktorką , nie zrozumieliście mojego komentarza , oczywiście uważam że jest dobra że w przyszłości będzie porównywana do Angeliny Jolie ale wydaje mi się że to za wcześnie na 57 miejsce i przepraszam jeżeli mój komentarz kogoś uraził

matejko900_filmweb

zadał bym ci pytanie ale chyba nie warto z tobo dyskutowac widziałes jeden film i wystawiasz ocene obejrzyj przynajmniej jeszcze jeden z innego gatunku w ktorym gra Jovovich, i nie zalamuj mnie nie widziales 5 elemetu? <roflmao>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones