Milla JovovichI

Milica Nataša Jovović

7,8
20 497 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Milla Jovovich

.. że dobrze wychodzi jej JEDYNIE gra osób upośledzonych lub takich, które postrzegają rzeczywistość
w inny sposób. Dobre filmy tej Pani, to bowiem tylko Piąty Element, Million Dolar Hotel i
ostatecznie Joanna deArc ... reszta to badziew w którym ta aktoreczka stara się pokazać, że
umie grać.. no niestety .. nie umie. Kto nie wierzy, niech spojrzy gdzie gra i sam sobie
odpowie, gdzie zagrałą najlepiej :] Gra dobrze ludzi opóżnionych po prostu :D

użytkownik usunięty
Omnikoron

Zgadzam się z tym :D .Ja jednak miast słowa <upośledzonych> użyłbym terminu ZAGUBIONYCH. Podobnie miała swego czasu Daryl Hannah (Łowca androidów,Plusk, Klan niedźwiedzia jaskiniowego, Wariaci, Atak kobiety olbrzyma).
Obu paniom wystawiłem ocenę 7/10 bo jednak w większości filmów sobie radzą :)

Omnikoron

Omnikoron - niestety podejrzewam,ze to TY jestes tu "lekko" upośledzony,albo poprostu wiesz,ze nigdy nie miał byś szans u tak pieknej kobiety jak Milla i to Cie boli

aga8282

Nie rozumiem za bardzo tej personalnej wycieczki, skoro na temat wyglądu Mili nawet się nie wypowiedziałem a jedynie na temat jej aktorstwa. O ile zacznę grać w filmach, to poproszę o takie komentarze, a tak długo jak Milla raczy nas pseudoatorstwem, tak długo jeżeli zechcę będę to komentował. Proste prawda ? Tobie również polecam przyjrzeć się dokładnie gdzie zagrała ok, a gdzie sili się na "wyrażanie emocji".

Aczkolwiek faktycznie, zewnętrznie również Milla mi się nie podoba zupełnie i musiał bym naprawdę sporo wypić żeby coś z nią teges. Pewnie nigdy, bo ja dużo nie pijam :] Ale to już kwestia gustu i kanonów piękna, a te każdy ma swoje prawda? Ponownie prawda.

aga8282

A wogóle to pozdrawiam Bochniankę ;] Kiedyś odwiedzę rodzinę, to możemy wyskoczyć na piwo i podyskutować ;]

Omnikoron

W sumie zbyt emocjonalnie poleciałam:) a ,że TY odpowiedziałeś naprawdę na poziomie to przyznaje trochę racji,ale...tylko trochę:)Akurat dla mnie Milla jest piękną kobietą i to bez dwóch zdań:)ale za pseudo aktorkę na pewno jej nie uważam,faktycznie dobrze jej wychodzą role w produkcjach gatunku Sf ale nie sądzę,ze powinno tylko do takich się ją szufladkować.A może po prostu TY nie przepadasz za taką tematyką filmów?
Zapraszam do Bochni,piekne miasto i również pozdrawiam:)

aga8282

Więc czekam na zapro ;) ;]

Omnikoron

Faktycznie, zagrała tylko w dwóch filmach : "Piąty element" i "Million..." ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones