Milla JovovichI

Milica Nataša Jovović

7,8
20 467 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Milla Jovovich

piękna aktorka

użytkownik usunięty

ukrainki są piękne. prawda?

Nie wiem jak inne,ale ten egzemplarz jest wyjątkowo udany.

Popieram,popieram ukraińska uroda jest unikatowa.Jeśli chodzi o "inne" ukraińskie aktorki to Olga Kurylenko (ostatnia dziewczyna Bonda) powinna też zaciekawić .
http://www.filmweb.pl/person/Yvonne+Strahovski-727313
http://www.filmweb.pl/person/Olga+Kurylenko-407088

użytkownik usunięty
klaczek20

Olga Kurylenko tez jest piekna. Olga i Milla to najpiekniejsze Ukrainki jakie widzialem dotychczas.

A którą wolisz? Ja wolę Millę.

użytkownik usunięty
AliceJ

Ja też wolę Millę.

prześliczna i bardzo seksowna, zgadzam się.

Kolejna Ukraińska Mila :): Mila Kunis

Taa, Ukrainki są bardzo piękne, jak to Słowianki. Ale Mila nie jest Ukrainką, ona tylko urodziła się na Ukrainie. Tak na prawdę to ona jest Rosjanką.

użytkownik usunięty
doliwaq

Co ty za głupoty opowiadasz. Ona jest ukrainką, bo się urodziła w Kijowie.

W akademiku w krakowie mam na piętrze sporo ukrainek.. Różnie to bywa z ich urodą. Raczej ładne. Sam mieszkam natomiast z ukraińcem i jak mi pokazywał na Kontakte.ru(odpowiednik FB i NK) to same piękności miał w znajomych ^^

Aver

Przesada z tymi stereotypami,,,w każdym kraju znajdzie się kilka piękności i kilka brzydul,nie ma znaczenia narodowość...ale i tak najpiękniejsze są mieszkanki Brazyli,a Niemry to babochłopy XD

Detoksynator

Też zawsze się zachwycałem brazylijkami, aż w końcu przeczytałem pewną książke. Brazylijki to maniaczki operacji plastycznych. 20 letnie brazylijka mieszka w slumsach, nie ma w mieszkaniu prądu czy bieżącej wody, bo o gazie nawet nie wspomne, ale weźmie kredyt na operacje plastyczną, który będzie musiała spłacać 20-30 lat. Taka mentalność;)
Detoksynator-ostatnio co chwila Cie "spotykam" <lol>

użytkownik usunięty
Detoksynator

przeczytaj swój post jeszcze raz. Przekreśliłes swoją pierwszą myśl końcowym zdaniem... najpierw piszesz , ze w kazdym kraju są pieknosci , a na koncu ze niemki to babochłopy. Widac jak bardzo zostales zmanipulowany demotami. Tam ciagle takie glupie stereotypy szerzą. Byłes w ogóle kiedys w Niemczech? Jak nie to stul pysk bo mnie szlag trafia jak poniżasz moją rodzine między innymi takimi bzdurami.

Znajdą się i ładne niemki, ale współczynnik ładnych kobiet jest dużo niższy, niż w innych krajach.

Ja byłem w Niemczech ostanio w sylwestra, a dokładniej był to Berlin. Odsetek ładnych kobiet dużo, dużo niższy niż w PL...

Zdecydowanie z ust mi to wyjąłeś aczkolwiek nie aż tak agresywnie chciałem do tego podejść ;p

Ojciec Millicy jest Serbem a matka najprawdopodobniej Rosjanką urodzoną chyba w Kijowie lub na dzisiejszej Ukrainie wystarczy poczytać jej biografie że jej rodzice musieli dostać zgodę władz ZSRR na to by w ogóle wziąć ślub (poznali się w Moskwie)a zgodę wydała Moskwa nie Kijów co jednak o czymś świadczy.Zważywszy jeszcze na fakt że Milii zawsze było bliżej do Rosji niż na Ukrainę.A co do narodowości należy pamiętać z 25% wszystkich Ukraińców to czystej krwi Rosjanie co żyją na tym terenie z przyczyn zawodowych bo za komuny dostawali posady i zostali już na stałe,zwłaszcza ich dzieci i wnuki(najlepszy przykład to Andriej Miedwiedew sam dziwił się że nazywa się go Ukraińcem choć urodzony w Kijowie jak on sam z Ukrainą nie czuje żadnych związków emocjonalnych ani narodowych tylko z Rosjanami a dzisiaj żyje w Niemczech i Holandii a takich jak on na Ukrainie jest bardzo wielu)i,a to teraz Ukraińcy,druga przyczyna to to że wschodnia Ukraina wielu wieków była zrusyfikowana i wielu ludzi żyjących na tym terenie np.w 18,19 wieku uważało się za Rosjan choć dzisiejsza ukraińska propaganda nazywa ich Ukraińcami.
A co do urody Ukrainek zdecydowanie jest i to dużo pięknych kobiet urodzonych w tym kraju tylko ile to prawdziwe Ukrainki a ile Rosjanki z paszportem ukraińskim a ile mieszańce obu tych nacji...
A tak na marginesie Maria Szarapowa jest Rosjanką bo się urodziła na Syberii ale kto wie że jej rodzice tuż po Czarnobylu opuścili Białoruś i wyjechali właśnie Do Rosji na Syberię gdzie Jurij miał rodzinę i do dzisiaj na Białorusi Masza jeździ by odwiedzić mieszkającą tam rodzinę, Babcię i innych krewnych,no ale ojciec raczej na pewno to Rosjanin matka już nie koniecznie.Ciekawe ilu takich mieszańców żyje dzisiaj na Białorusi ,Ukrainie i w samej Rosji co mają krewnych teraz w różnych państwach a narodowość inną niż ich kuzyni z którymi jeszcze w dzieciństwie się bawili.

Byłem kilka razy na ukrainie, i zapewne będe tam jeszcze nie raz. Czy piekne ? Zdecydowanie tak! Tak samo jak nasze dziewczyny Ukrainki są miłe, wystarczy zapytać o droge lub cokolwiek innego a one same pociągną rozmowe dalej. Zapytają się co tu robisz, albo skąd przyjechałeś. Mówi się że tylko brytyjki są łatwiejsze od polek-nie do końca prawda.....:P Ukrainki noszą się ciut inaczej-koniecznie wysoki obcas i bardzo krótka spódniczka. Do tego mocny makijaż i jakaś błyskotka. Nie koniecznie oznacza to, to samo co u nas-że dziewczyna jest stałą bywalczynią dyskotekowych toalet, tam jest to znak że dziewczynie się powodzi.

BEATAiDAMIAN

To rozjaśniłeś mi trochę w głowie;- "Dlaczego u mnie na piętrze jedna wygląda czasem całkowicie jak prostytutka" ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones