Milo Ventimiglia

Milo Anthony Ventimiglia

7,5
7 276 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Milo Ventimiglia

eh, dobra dupa z niego jest!!

kwadzia

Zgadzam sie :D

FayeValentine

Popieram Was obie. Ma świetne oczy i uśmiech. I nie wiedzieć czemu kocham jego fryzurę w pierwszym sezonie "Herosów".

iwona1912

Nie wiem dlaczego zawsze wydawało mi się że jest bardzo niski (tak 160-165 cm), a tu podane 178! Ja go pokochalam jak grał Jessa w Kochanych Kłopotach, był takim uroczym łobuziakiem. Poza tym z jego powodu oglądałam Herosów.

umberella

Moim zdaniem najlepiej w Herosach to wyglądał w drugim sezonie jak grał twardziela któremu nikt nie podskoczy. Ale w reszcie, jak grał dobrego uroczego Petera też jest zabójczy:D

wer__ndzia

Tak, jednak krótko ścięte włosy i styl buntownika mu służył.

kwadzia

Jest cudny, obejrzałam wiele filmów z.jego udziałem, świetny aktor, szkoda że nie ma wielkiego rozgłosu o nim, ma potencjał. Jego zabójczy uśmiech <3 Fryzura z pierwszego sezonu Herosów bajeczna, uwielbiam go w roli pomocnego słodziaka w dłuższych włosach. W drugim sezonie w krótszej fryzurze i do tego taki groźny też mi się podobał, nawet ta blizna dawała.uroku. Ogólnie fajny facet ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones